Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Tv8 logo Tv8 ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Tv8 Kesintisiz Donmadan izle

22 Şubat 1999 tarihinde ilk yayınını yapan Tv8, "TV8, Beraberiz!" sloganıyla Türkçe yayın yapan, keyifli anlar yaşanmasına olanak sağlayan bir televizyon kanalıdır. 1999 yılının başlarında kurulmuş olmasına rağmen;tüm Türkiye'de problemsiz olarak yayınlarına başlayan Tv8, 1 Eylül 2014 yılından itibaren HD kalitede yayın varlığını sürdürmektedir.Eğlence kanalı olarak yayın yapan TV kanalı, Türkiye'nin dışında yayın alanı olarak;Azerbaycan, KKTC ve İran üzerinden de kesintisiz ve HD Tv8 izlenebilmektedir. İnternet üstünden, resmi internet sitesi veya sitemiz de yer alan oynatıcı ile rahatlıkla takip ettiğiniz yarışma programlarına veya dizilere, birbirinden değerli ve eğlenceli zamanları bu sayfalarda geçirebilirsiniz.

İlk olarak MNG Medya Grubu tarafından yayın hayatına başlayan Tv8 izle , 13 Kasım 2013 yılında Acun Medya (Acun Ilıcalı) aracılığıyla satın alınmış olup; günümüzde aynı medya grubu bünyesinde hizmet vermektedir. Acun Medya bünyesine geçmesi ile birlikte köklü bir değişikliğe gidilerek, eğlence kanalı olmuştur ve TV8 Ana Haber, HaberAktif ve Telegol programlarıda yayından kaldırıldı.Geniş kapsamlı bir değişim ile gelişmesine devam eden Türkçe eğlence programları anlamındaki etkileciyi televizyon kanallarından olan Tv8, Digiturk, D-Smart, Kablo TV, Tivibu gibi platformlarda yayınlarına devam etmektedir.Eylül 2014 yılı ile birlikte Acun Medya'da yerini alan tüm programlar Tv8 Canlı kanalına taşındı.Dünya çapında takip edilen İspanya'nın en önemli futbol turnuvası Copa del Rey ve İtalyanın 1992 yılından günümüze devam eden spor müsabakası Coppa Italia karşılaşmalarının yayın haklarını satın aldı.Ayrıca Tv8, Dünya'da basketbol alanında ses getiren NBA maçlarını 2016 Mart tarihinden itibaren yayınlamaya başladı.

Tv8 oldukça kullanışlı ve hoş arayüzlü bir internet sitesine sahip olan, reyting sonuçları, programlar için başvurular ve Tv8 canlı yayın izleyebileceğiniz player gibi birçok konuda ziyaretçilerine imkanlar sunmaktadır. Türkçe eğlence programları alanında yayın akışlarına devam ederken; her zaman reyting rekorları yaşayan programlara göz atmak için sizlere kesintisiz fırsat sunmaktadır.Eğlenceli ve hareketli programlarının yanı sıra, yayınlarında eşsiz dizileri ile büyük ses getirmektedir. Türkiye'de 7'den 70'e herkes tarafından izlenebilen yayın içeriğine sahip olan Tv8; internet üzerinden de tüm Türkiye’ye ve dünyaya sınırsız bağlantı ile açılıyor. Sadece bilgisayar ile değil; iOS ve Android akıllı telefon, tablet üzerinden ve akıllı telefon ve tablet uygulamasını indirerek, Tv8’e canlı yayın izleyebilirsiniz.

Günümüzde popüler içerikli yayınlara sahip olan, her zaman TV ekranlarında uzun süreler reytinglerde iyi sonuçlar alan yarışma programları ile izleyicilerine eşsiz vakitler geçirmeleri için fırsatlar sunan Tv8, keyifli yapısı ve eşsiz yayıncılığı ile izleyiciler tarafından büyük beğeni alan bir TV kanalıdır. Sizlerde bu güzel dakikalara ve keyifli anlara şahit olmak için, dilediğiniz zaman canlı yayına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Etkili dizi ve program yapısı ile izleyicilerini her geçen gün artırmaktadır. Profesyonel bir web sitesine sahip olan Tv8 canlı izle , web adresi ile farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ve keyifli anlarınızın artmasında büyük rol oynaması ile Tv8, etkileyici bir duruş göstermektedir. Keyifli ve güzel zamanlar geçirmek için, dilediğiniz zaman internet üzerinden veya yayın platformlarından yayınlara donmadan ulaşabilirsiniz.Kurulduğu yıldan günümüze 10 yıl zaman içerisinde profesyonel yayıncılık ilkesi ile, her zaman izleyicilerini memnun etmeyi ilk aşama olarak algılamıştır. Bunların yanı sıra Tv8'in resmi internet adresi üzerinden öneri, istek veya şikayetlerinizi belirteileceğiniz iletişim bildiri sayfasına sahip olan Tv8, izleyicilerden olumlu geri dönüşler bekliyor.

Bugün Tv8'de Neler Var?

Tv8 canlı izleme sayfamız ile birlikte sağ bölümden günlük olarak yayın akışlarını takip edebilirsiniz. Tv8 haftalık yayın akışı için player (oynatıcı)'nın aşağısında ki Tv8 Yayın Akışı butonuna tıklayarak kanalda günlük ve haftalık olarak hangi programların yayınlanacağını takip edebilirsiniz.

Acun Medya platformunda bulunan kanallar arasında yerini alan Tv8, Türkiye'de ulusal kategoride yayın yapan eğlence TV kanalıdır. Kanal genel olarak yarışma programları ile ön planda bulunmaktadır. Yarışma programları olarak en çok Survivor, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz programları ile reyting sıralamalarında ilk 3 sırada bulunmaktadır.

Survivor Ünlüler Gönüllüler Tv8

Tv8 ekranlarının sevilen Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması, Acun Medya tarafından her sene bahar ayında düzenlenen eğlence içerikli televizyon programıdır.Başladığı tarih itibari ile hafta içi hergün ekranlarda yayınlanan programda birçok ödül oyunları ve elemeler gerçekleşmektedir.Ödül oyunlarında çeşitli yemeklerin, iletişim ödüllerinin, seyahat organizasyonları gibi faaliyetleri hak kazanan yarışmacılarda kaybeden diğer tarafda ise elenme korkusu yaşanmaktadır.

Önceki gün yaşanan çeşitli olayların yorumlandığı ve yarışmacıların performans değerlerinin tartışıldığı bir diğer program ise Survivor Panorama programıdır.Survivor Ünlüler Gönüllüler, Survivor Panorama gibi birçok çeşitli programlar hakkında detaylara güncellenen blog sayfamızdan takip edebilir, ayrıca canlı Tv8 izle bölümümüzden de program yayınlarını anında takip edebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir

Doğduğun Ev Kaderindir Tv8'in romantik ve aşk içerikli TV dizisidir. Mehdi (İbrahim Çelikkol) ve Zeynep (Demet Özdemir)’in gerçekleşmesi zor olan aşk ilişkilerinin konu alındığı dizidir. Dr. Gülseren budayıcıoğlu'nun çok satan kitaplarından olan "Camdaki Kız" kitabından esinlenerek TV dizisine uyarlanmıştır.Çocukluklarında hayat karşısında birçok zorlukla karşılaşan Mehdi ve Zeynep yetişkin olduklarında da hayatında zorlukları ile başa çıkmaya çalışmaktadırlar ve çocukluklarında aldıkları yaralar halen bir köşede hissedilmektedir. İki yaralı insan, dizide bir şekilde birbirleri ile karşılaşırlar ve aşık olurlar. Birbirine aşık olan bu 2 ruhun hayat öykülerin ve aşka dair gelişmeleri tüm cümlelerle izleyiciye yansıtılmaktadır.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Nerede Çekiliyor?

Tv8 ekranlarında beğeni ile takip edilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çekimleri İstanbul'da Beşiktaş ve Beykoz ilçelerinde sürmektedir. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oyuncuları ise; Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir gibi ünlü isimler dizide görev almaktadır.


Tv8 FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12356
Sinyal Oranı: 7100
FEC: 2/3
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 29. kanal (SD), 316. kanal (HD)
D-Smart: 28. kanal (HD)
Digiturk: 28. kanal (SD), 328. kanal (HD)

Tv8 Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
00:15 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
02:45 Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
04:45 Canım Annem
07:15 8'de Sağlık
08:30 Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15 Survivor 2023
12:15 Survivor Panorama
15:00 Canım Annem
16:00 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00 Survivor 2023
Tv8 Yayın Akışı
( 09 June Friday )
00:15 Survivor Ekstra
01:30 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
03:45 Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
05:30 Canım Annem
07:15 8'de Sağlık
08:30 Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
10:30 Survivor 2023
12:15 Survivor Panorama
15:00 Canım Annem
16:00 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00 Survivor 2023
22:00 Tuzak
Tv8 Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
Tv8 Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
Tv8 Yayın Akışı
( 12 June Monday )
Tv8 Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
Tv8 Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )