Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

TRT 1 logo TRT 1 ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

TRT 1 Kesintisiz HD izle

Türkiye'nin Bir Numaralı Kanalı” Türkiye’mizin en iyi televizyon kanallarından olan TRT 1, günümüzde renkli yayın anlayışının ve stereo yayının en iyi televizyon kanallarının başında gelmektedir. Türkiye'nin ilk ulusal televizyon yayıncılığının başlangıcı TRT 1 ile başlamıştır.31 Ocak 1968 yılında kurulmuş olan bu kanal, aynı zamanda Türkiye’de açılan ikinci televizyon kanalı unvanına da sahiptir. Günlük yaşantımızda karşımıza çıkacak tüm dizileri, sabah programları, çeşitli tarz filmleri ve spor programları yayınlarıyla birlikte, çocukların sevdiği birbirinden renkli çocuk programlarına da kolaylıkla ulaşmamızı sağlayan televizyon platformu TRT 1 canlı izle , Ankara genel yayın merkezi üzerinden yayın yapmasıyla birlikte, Türkiye’nin 81 iline farklı platformlar üzerinden canlı yayın yapmaktadır.

İlk olarak açılan İTÜ TV 1971 yılında TRT'ye aktarılmıştır,29 Nisan 1964 tarihinde kanalın ilk genel müdürü Adnan Öztrak olmuştur.19 Mayıs 2012 yılı ile TRT 1 izleyicisine daha kaliteli yayın sunma isteği üzerine TRT 1 HD yayınına geçiş yapmış, tüm Türkiye’de donmadan canlı yayın keyfi sunmayı planlamıştır. Ayrıca Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’na ait bir kanal olması sebebiyle de birbirinden farklı kardeş kanallara ve keyifli yayınlara sahne olan bir canlı yayın platformu olarak bilinmektedir.

TRT 1’in en bilinen dizileri arasında olan Leyla ile Mecnun, 9 Şubat 2011 tarihinde yayınlanan ilk bölümü ile izleyicilerden olumlu yorumlar alması tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.Dizi sadece Türkiye çapında değil Dünya çapında da ses getirmiştir ve gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında ilk 50'ye giren ilk Türk TV dizisi olmuştur. 1982 yılında başlatılanİşitme Engelliler Haber Bülteni yıllarca ekranlarda engelli vatandaşlarımız için olan haber bülteni ile TRT 1 canlı izle, 1986 yılına kadar bu haber programı ile yayın hayatına devam etmiştir.Son yıllarda çıkardığı başarılı diziler ile TRT 1 dizi sektöründe birçok gün reyting rekorlarını kırmaya devam etmektedir. Diriliş "Ertuğrul" dizisi ile tüm Türkiye'yi kasıp kavuran, senaryosu ve oyuncuları ile de çarşamba günlerinizin vazgeçilmez dizileri arasına girmiştir.Bir diğer popüler ve tarihi anlatan dizi olan TRT 1 Payitaht "Abdülhamid" ile de her hafta cuma günlerinizi renklendiren dizi olarak yayın hayatına devam ediyor. 2019 yılı ile birlikte her hafta salı günü ekranlarınızda yerini alan Halka dizisi, usta oyuncuları ve kadrosu ile kısa sürede reytingleri alt-üst eden TV dizisi izleyicilere farklı bir hava ve keyif sunmaktadır.

TRT 1 kanalının diğer özelliklerinden birisi de, deneyimli yayıncılarının, dizilerde ki usta oyuncuları, yönetmenleri ve arka planda görev alan ekibi ile izleyicilerine en kaliteli ve en tarafsız yayın akışını sunmaktadır.Engin Altan Düzyatan'ın sunumu ile ekranlarda yerini alan 3'te 3 Tarih programı, sadece Türkiye tarihi değil, diğer Dünya ülkeleri tarihi hakkında çeşitli sorular sorarak yarışmacılara büyük ödüller vermektedir.Güzel bir güne uyandığınızda, TRT 1 televizyon kanalının birbirinden farklı programların yanı sıra, haber bültenleri veya gündemden haberler gibi değişik haber programlarına 7 gün 24 saat ücretsiz yayın sağlayan TRT 1, Türkiye’nin en fazla izlenen televizyon kanalları arasındaki yerini koruyup, en tarafsız ve akıcı yayın anlayışını sağlamaktadır.

2009 yılında TRT 1 Dünya'nın en çok izlenen spor dalları arasında olan Formula 1 yarışlarını sundu ve izleyici oranını hızlıca artırdı.Uzun yıllar Türk televizyonun en önemli programlarına ev sahipliği yapan en yeni mobil tv izle teknolojisi ve kaliteyle size ulaştırması ile TRT 1 bir numaralı kanal özelliğini korumaya devam ediyor.

Kullanışlı bir alt yapısı ve kolay kullanılabilir arayüzüne sahip olan TRT web sayfası sayesinde mobil izleme cihazlarından, dünyanın neredesin olursanız olun canlı olarak izleyebilir, internet üzerinden tablet ve akıllı telefonlar ile kolaylıkla erişilebilen Canlı TRT 1, Türkiye’deki en popüler dizilere yer verip, en kaliteli yayınları paylaşmayı amaç edinmiştir. Ayrıca kaçırdığınız dizileri veya yayınları TRT web sitesi üzerinden veya uygulaması üzerinden erişebilirsiniz, tamamen ücretsiz olan bu ieffaf yayıncılık anlayışı ile bilgili televizyon yayıncılığının en iyileri arasında olan TRT 1 izle ile gününüzü güzel ve eğlenceli geçirebilirsiniz. En eşsiz ve kaliteli TV yayınlarına TRT 1 canlı yayın opsiyonları olarak sizleri bekliyor.

Dizi ve Programram İçerikleri ile TRT 1

Günümüzde Türkiye'nin ilk televizyon kanalı olan TRT 1, ulusal alanda yayınlanan Kore dizisi içeriklerini çekimler halinde sürdürme kararı aldı. Geçtiğimiz dönemlerde Diriliş Ertuğrul dizisi ile büyük başarılar elde eden kanalda, yeni dizi projeleri ve programları aralıksız olarak sürdürülmeye devam ediyor. Kanal 7'den 70 herkese hitap edebilen TV programlarına ve TV dizilerine sahip olması ile, reytinglerde ve dizi severler tarafından olumlu sonuçlar ile karşılanmaya devam ediyor.

TRT 1 Kanalı Donması Durumunda Neler Yapılmalı?

TRT 1 kanalımızın izlenme sayfasını ziyaret eden ziyaretçilerimiz için Yayın 1, Yayın 2 ve Yayın 3 şekillerinde numaralandırmış butonları görebilirler. Eğer TRT 1 canlı yayının ilk yayınında problem ile karşılaşırsanız alternatif yayınlar olarak Yayın 2 ve Yayın 3 butonlarına basarak farklı kalite de ve görüntüde yayınlara ulaşabilirsiniz.Sorunun devam etmesi durumunda İletişim sayfamızdan veya Hata Bildir! butonu ile bizlere bilgi verebilirsiniz.

TRT 1 canlı Türkiye'de ulusal yayın kategorisinde uzun soluklu olarak televizyon istasyonu olma özelliğine sahip olan kanalda, Canlı TV platformumuz üzerinden TRT 1 izle yayınlarını kesintisiz ve donmadan takip edebilirsiniz.Ayrıca, TRT sayfasının sağ bölümünden ve player bölümünün alt kısımından günlük ve haftalık yayın akışlarını takip edebilirsiniz.

Tutunamayanlar

Hayatı boyunca iş alanında hiçbir tecrübesi olayan ve çalışmayı da düşünmeyen Tarık (Doğru Demirkol), ailesinin de isteği ile iş görüşmesine gider ve birzamanlar çok zengin olan İrem'e (Ece Çeşmioğlu) çok beğenir ve aşık olur. Babasının işlerinin bozulmasımasının ardından gidecek hiçbir yeri kalmayan İrem, Tarık'ın ısrarları ile Tarık'ın yaşamakta olduğu mahalleye gelir ve burada bir kitap kafe de çalışmaya başlar. İrem'in tek hedefi hayatta başarılı bir berey olmak ve gelecekte kendi işini kurarak eski dönemde yaşamış olduğu zengin ve komforlu hayata geri dönmektir. İrem ile sık sık zaman geçirmeye başlayan Tarık, İrem'in başarılı erkeklerden ve başarıdan hoşlandığını farkeder ve mahallesinde hiç vizyonu olmayan İlham Perisi İlham (Zafer Algöz) ile buluşma ayarlar. İlham Perisi'ne durumları anlatan Tarık, İlham Perisi'nin tavsiyelerini ve fikirlerini dinler ve uygulamaya başlar fakat tüm bu fikirler İrem'e karşı başarısız olur ve birbirinden eğlenceli uygulamalara adım atar.


TRT 1 FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 11958
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 22. kanal (SD), 311.kanal (HD)
D-Smart: 26. kanal (SD/HD)
Digiturk: 23. kanal (SD), 323. kanal (HD)

TRT 1 Yayın Akışı
( 29 Kasım Çarşamba )
00:15 Dizi
02:50 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
05:10 Lingo
06:10 İncir Ağacı
07:05 Elimi Bırakma
10:30 Alişan ile Hayata Gülümse
13:15 Seksenler
15:00 Diriliş Ertuğrul
17:45 Lingo
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kod Adı Kırlangıç
22:30 İntikam Vakti
TRT 1 Yayın Akışı
( 30 Kasım Perşembe )
01:20 Dizi
03:50 Seksenler
05:10 Lingo
06:10 İncir Ağacı
07:05 Elimi Bırakma
10:30 Alişan ile Hayata Gülümse
13:15 Seksenler
14:50 Diriliş Ertuğrul
17:45 Lingo
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Benim Güzel Ailem
TRT 1 Yayın Akışı
( 01 Aralık Cuma )
00:15 Dizi
03:15 Diriliş Ertuğrul
05:10 Lingo
06:10 İncir Ağacı
06:45 Elimi Bırakma
10:30 Alişan ile Hayata Gülümse
13:15 Seksenler
14:55 Diriliş Ertuğrul
18:00 Lingo
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kendi Düşen Ağlamaz
TRT 1 Yayın Akışı
( 02 Aralık Cumartesi )
TRT 1 Yayın Akışı
( 03 Aralık Pazar )
TRT 1 Yayın Akışı
( 04 Aralık Pazartesi )
TRT 1 Yayın Akışı
( 05 Aralık Salı )