Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

TJK TV logo TJK TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

TJK TV

Ülkemizde ve tüm dünyada en çok izlenen televizyonlarda birçok kanal bulunuyor. Bu kanallar küçük çocuklardan erişkin insanlara kadar geniş kitleye hitap edebilen birçok program ve yapıt bulunduruyor. Geçmiş zamanlarda televizyon izlemek için sabit bir noktada olmak gerekiyordu. Artık teknolojinin ilerlemesi ve insanların isteklerinin artması doğrultusunda, televizyon izlemek her yerde yapılabilir konuma getirildi. Artık günümüzde teknolojik olan her türlü aletten televizyon canlı yayın olarak izlenebiliyor. Kullanmış olduğunuz telefon ve tabletlerden online olarak,  istediğiniz her kanalın yayın akışını canlı olarak izleyebilirsiniz. Sporseverler ve at yarışı severler için belli başlı kanallar yayın yapıyor. Bu kanallar arasında en çok izlenme oranına sahip olan TJK TV oluyor.

TJK Kanalı Ve İçeriği Nasıldır?

TJK TV Türkiye’de ilk ve tek at yarışı üzerine canlı yayın yapan kanaldır. Kanal canlı yayın akışında aksatılmadan verilen at yarışları ve tüyoları, izleyici tarafından oldukça beğenilerek seyrediliyor. Kanalın uzan ve gerçek adı Türkiye Jokey Kulübü olarak kısaltılmış halidir. Kanal 2004 yılından itibaren at yarışı üzerine yayın yapıyor. Kanal genellikle 7/24 yapılan at yarışlarını canlı olarak veriyor. At yarışları dışında belli başlı at yarışı yorumcuların yapmış olduğu programlar bulunuyor. Bu programlarda at yarışları hakkında birçok tüyo yakalayabilirsiniz. Kanal yayın akışında bulunan İdman pisti adlı programda jokey ve atların günlük hayatından kesintiler bulabilirsiniz . Birbirinden farklı heyecanlı at yarışları için TJK TV izle seçeneği ile at yarışlarının keyfini çıkartın.

Online Olarak Tv Keyfi Yaşayın

Online olarak TV keyfine varmak istiyorsanız sitemiz üzerinden tüm kanalların canlı yayın akışını izleyebilirsiniz. Kesintisiz TV keyfi ve HD yayın yapan sistemimiz, ücretsiz olarak hizmet sunuyor. TJK TV canlı yayını izlemek için sistemimize giriş yapmanız yeterlidir. HD kalitesinde ücretsiz olarak TJK kanalını izleyebilirsiniz. Canlı yayını sistemimiz üzerinden kanalı izlemek istediğiniz zaman, TJK TV canlı izle butonuna tıklayarak canlı yayın keyfini çıkartabilirsiniz. Tüm at yarışlarını canlı olarak istediğiniz her türlü yerden, tablet ve telefonlardan sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

TJK TV'DE YAYINLANAN PROGRAMLAR

İdman Pisti

İlk Adım

Rota

Farklı Analiz

Ömre Bedel Bir At

Etiketler: tjk tv izle, tjk tv canlı yayın, ganyan izle, at yarışı seyret, tjk tv online izle, tjk tv canlı izle


TJK TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12245
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 83. Kanal
D-Smart: 74. Kanal
Digiturk: 81. Kanal

TJK Tv Yayın Akışı
( 03 Mart Pazar )
TJK Tv Yayın Akışı
( 04 Mart Pazartesi )
TJK Tv Yayın Akışı
( 05 Mart Salı )
TJK Tv Yayın Akışı
( 06 Mart Çarşamba )
TJK Tv Yayın Akışı
( 07 Mart Perşembe )
TJK Tv Yayın Akışı
( 08 Mart Cuma )
TJK Tv Yayın Akışı
( 09 Mart Cumartesi )