Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Star TV logo Star TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Mobil Star TV Kesintisiz izle

Star TV, ilk olarak 1 Mart 1989 Magic Box yayını ile televizyon ekranlarına katılmıştır.7 Mayıs 1990 yılında Test yayını olarak devam ederek, kanal ismi değişikline uğramıştır ve 4 Ağustos 1990 yılı itibari ile Star 1 yayınına başlamıştır.13 Eylül 1992 tarihinde tekrardan kanal isim değiştirerek İnterStar ismi ile yayın hayatına devam etmiştir.Çeşitli anlaşmaların ve sponsorlukların bitmesi sonucunda 17 Ocak 2002 yılı itibari ile günümüzde kullanılan Star TV adını almıştır.Türkiye'nin ilk olarak kurulan özel televizyon kanalıdır.

Türkiye çapında tüm illerde karasal yayın yapan ve 21 Mayıs 2009 tarihi ile yüksek çözünürlüklü yayın (HD) geçiş yapmış ulusal televizyon kanalıdır.Ayrıca Türkiye'de HD yayın yapan 2. televizyon kanalı olmasıyla da bilinen Star TV canlı izle , dizi ve tv programları formatının yanı sıra yayınlamış olduğu filmler ile de ön plana çıkmaktadır.Doğuş Yayın Grubuna ait olan, varlığını sürdüren ve mükemmel bir web sitesi tasarımıyla birlikte ziyaretçilerine görsellik dolu olan yayıncılık anlayışını benimseyen olan Canlı Star TV, dilediğiniz gibi popüler dizilere göz atabilirsiniz, yayınlarda kaliteli ve hoş zamanlar geçirebileceğiniz eğlence dolu televizyon platformudur.

Mesut Yar ile Bugün ve Star Haber ile, hafta içi ve hafta sonlarınız da gündem ve sıcak olaylar hakkında detaylı bilgileri bulmanızın yanı sıra;Tülin Şahin ile Moda programı ile de moda hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.Dolu dolu bir yayın anlayışını sürdüren Star TV HD kanalının yayın yönetmeni Ömer Özgüner'dir.2011 yılından günümüz'e kadar kanal sahipliğini Ferit Şahenk yönetmektedir.Ayrıca Ferit Şahenk, Doğuş Holding ve Garanti Bankası'nın yönetim kurulu başkanıdır.Birbirinden farklı biçimleri ve popüler dizi anlayışına sahip olan Star TV, Türkçe dizi ve program kültürünü sürdüren en iyi televizyonlardan olduğu gibi, Türkiye’nin ilkleri olma özelliğini de korumaktadır.

Her zaman kaliteli televizyon programcılığı ile gerçek anlamda tarafsız bir yayıncılığı benimseyen Star TV, hem çeşitli dizi sektörü ile seyir zevkinizi en iyi şekilde karşılayacağı gibi, hem de ana haber ve tartışma programlarına sahiptir. İstanbul merkezli televizyon kanalları arasında yerini alırken, Türksat 4A, D-Smart, Digiturk, Filbox, Türksat, TKGS, KabloTV, Tivibu, Free (Fransa) ve Vodafone TV gibi platformlardan canlı olarak izleyebilirsiniz.Ayrıca internet üzerinden web siteleri ayrıcalıkları ile de Star TV canlı yayın ulaşabilirsiniz.

İnternet canlı televizyonculuğunun da ilkleri arasında yer alan Star TV, aynı zamanda sitesinde sunduğu dizi bölümleri ve TV programları ile de ziyaretçilerine daha fazla alternatif sunmaktadır. Haftalık olarak paylaşılan yayın akışı ile yayınlar ve yayıncılar hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Ayrıca, Star TV web sitesinde bulunan foto galeri kategorisinde en iyi dizi bölüm fotoğrafları ve programlar hakkında fotoğraflara ulaşabilirsiniz.Star TV kanalına iletişim yolu ile ulaşmak isteyenler "0212 335 0000 veya izleyicitemsilcisi(at)startv.com.tr " adreslerinden istek ve dileklerini dile getirebilirler.

Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve çeşitli içerikleri ile sizleri eğlendirecek programlara ulaşabileceğiniz Star TV ile en iyi Türkçe dizi ve programlarına ulaşabilir, gündemde yerini koruyan her türlü konuya Star TV Ana Haber ile erişebilirsiniz. Özellikle öğle programların da yemek ve çeşitli ünlülerin röportajları ile televizyon kanalı olarak karşımıza çıkması da, televizyon ekranlarında takip ettikleri sanatçıları için kaliteli bir görüntü ve eğlendirici bir yapı sergilemektedir. En eğlenceli, en kaliteli ve en dolu dolu yayınlara ortak olmak için artık Star TV izle olanaklarını da tercih edebilirsiniz.

Star TV Canlı ,Türkiye'de kurulan ilk özel televizyon kanalı olma niteliğine sahip olan Star tv kanalını Canlı TV platformumuz ile farklı yayın kaliteleri ile sunulan yayınlarını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.Alternatifli yayın özelliği sayesinde Star Tv sayfamızda, en güncel haberlere ve yayın akışı ile ilgili içeriklere güncel olarak takip edebilirsiniz.

Doğuş Yayın Grubu , bünyesinde star tv dahil ulusal kanal kategorisinde ve haber kategorisinde bulunan kanalları barındırmaktadır. Bu yayın grubunda bulunan kanallar hakkında en güncel haberleri blog sayfamızdan Star TV eşliğinde ulaşabilirsiniz.

Star TV 2020 Dizileri Nelerdir?

Sefirin Kızı - Star TV

Star TV ekranlarının reytinglerde zirvede görmeye alıştığımız Sefirin Kızı dizisi, 30 mart 2020 tarihli 15.bölümü ile izleyicisi ile buluştu.Başrollerini; Sancar Efeoğlu (Engin Akyürek) Doğulu (Neslihan Atagül) görev aldığı dizi de, son bölümünde 15 kategoride reytinglerde en üst sırayı aldı.Sefirin kızı son bölümünde; Gediz, Sancar'ın katıl olmasından vazgeçirmek istediği planda olumlu sonuçla dönmüştür fakat bu denemede Akın ile olan husumeti aklına gelir ve öfkesi karşısında kaybeder.Menekşe bu sırada konağa dönme fikrini düşünür ve bebeğe düşük yapacağı fikrini öne atarak konakta soğuk rüzgarlar estirir. Menekşe'nin bu hamlesi karşısında Gülsiye'nin ise çok ciddi planları vardır.Televizyon başında ki izleyicilerin ve sosyal medya gibi platformdan takip eden dizi severler son bölümde "#KalbindekiKuş" etiketi ile sosyal medya ciddi bir yer edinmişlerdir.Star TV ekranlarında her hafta Pazartesi günleri 20.00'da başlayan bu romantik ve heyecan dolu diziyi CanliTV.Center farkı ile kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Güvercin - Star TV

Zülüf ve Kenan'ın aşklarının anlatıldığı intikam ile doğan inanılmaz bir aşk hikayesi. On beş yıl sonra Bedir Kavvi, sevgili arkadaşı Ahmet Cibranoğlu'nun cinayetinden itham edildiği hapishaneden çıkar.Hapisten çıktıktan sonra ki amacı karısı, küçük kızı Zülüf ve oğlu Müslüm ile birlikte hayatlarını tekrar sürdürmek istemesidir. Bedir'in hapishaneden çıktığı haberi Bey mahallesinde hemen yayılır ve Cibranoğullarının evine gelir.Cibranlar'dan Ökkeş'in genç çocuğu ailenin lideri Bedir'e karşı intikam sözü etmiştir, babası Ahmet'in ölümünden sonra ailede lider görevinde olan Kenan onu bu fikirinden geri dönmesi için çalışır. Her durumda, bu iki karşıt ailenin asla bilmediği bir gerçek var. Cibranoğlu'ların kızı Nefise ile Kavvilerin oğlu ortaokul yıllarından beri birbirlerine sırılsıklam aşıklardır. Nefise ve Müslüm ailelerinin evliliklerini karşı geleceklerini bildiklerinden dolayı birlikte kaçarlar, bu durumun haberini alan iki aile yeniden karşı karşıya gelirler. Çocuğunun ne yaptığının bilincinde olmayan Bedir, bu durumu öğrendiğinde ne yapacağına dair en ufak bir fikre sahip değildir. Bedir ve Kenan bu olayın kan davasına dönüşmemesi için ellerinden geleni ardına koymazlar.


Star TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12015
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 27. kanal (SD), 318. kanal (HD)
D-Smart: 24. kanal (HD)
Digiturk: 27. kanal (SD), 327. kanal (HD)

Star Tv Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
00:15 Ömer
03:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00 Söz
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Yüz Yıllık Mucize
20:00 Yüz Yıllık Mucize
Star Tv Yayın Akışı
( 09 June Friday )
00:30 Dizi
03:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
05:00 Söz
07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:30 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00 Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde
16:00 Söz
18:15 Star Haber
19:00 Yalı Çapkını
20:00 Yalı Çapkını
Star Tv Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
Star Tv Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
Star Tv Yayın Akışı
( 12 June Monday )
Star Tv Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
Star Tv Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )