Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Show TV logo Show TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Show TV Kesintisiz izle

“Hayat Show'la Güzel” İzleyicilerinin karşısına web yayıncılığı anlamında etkileyici bir canlı yayın programları ile çıkan Show TV, aynı zamanda mükemmel geniş kapsamlı reyting rekortmeni dizilere ev sahipliği yapmaktadır. Birbirinden nitelikli yayın içeriği ile karşımıza çıktığı gibi, günümüzün en çok izlenen yarışma programlarına, dizilere ve film serilerini evlerinize misafir ediyor. 23 Ekim 2017 tarihinde Ay Yapım'ın reyting rekortmeni dizisi "Çukur" ilk bölümüne ev sahipliği yaparak 2.Sezon ile yayın hayatına devam etmektedir.1 Mart 1991 tarihinde Fransa yayını ile başlayan ve 1 yıl sonra 1 Mart 1992 tarihi ile Türkiye yayınına başlayan Show TV , hem neşeli, hem de eğlence programlarına, en iyi televizyon yayın anlayışı ile birlikte ulaşma şansına erişebilirsiniz. Sadece internet üzerinden ve karasal yayın üzerinden değil, Türsat 4A ve birçok yayın platformundan yayınlara başlayan Show TV, 4 Ocak 2011 tarihinde HD çözünürlükte yayın hayatına başlamıştır.Televizyon dizilerine ağırlıklı bir yayın anlayışına sahip olan Show TV izleyicilerine aksiyon ve macera dolu dizi yayınlarına sahip olmasıyla insanlara farklı tarzda ki dizi yapımları ve programları ile izleyicilere keyif yaşatmaktadır.


Değişik yayın anlayışı, geniş içerikli programları ile boş zamanlarınızda sizleri yalnız bırakmayacak, bir televizyon kanalından çok daha fazlası olan Show TV, ana haberleri, magazin programları ve yaşam-aktüel içerikleri ile isteklerinizi karşılayacak, birbirinden etkileyici yayın detayları ile en evinize misafir olmayı planlıyor. Genel yayın merkezi Küçükçekmece, İstanbul üzerinden yayın yapan Show TV, aynı zaman web üzerinden hayranlarına canlı Show TV mobil izle olanaklarını da aktif hale getirmiştir.
Show TV yardımıyla, Türkiye'de en çok takip edilen 2018-2019 yılı itibari ile Çukur, Çarpışma ve Gülperi gibi dizileri ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Karasal yayınların yanı sıra, DFH Network ve Ziggo platformlarında yayın yapmaya başlayan Show TV izle , ayrıca Digiturk, Tivibu ve D-Smart gibi platromlarda da yayınlarını sunmaktadır. Birbirinden farklı dizi ve film türlerine rastlayacağınız gibi, kanalın resmi web adresi üzerinden de istediğiniz dizinin eski bölümlerine özenle hazırlanan sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diğer televizyon kanal platformlarından farklı olarak, izleyicilerin kanalda canlı yayın yapmakta olan programlara daha kolay iletişim kurabilmesi, çeşitli konular hakkında soru imkanı sorduran Show TV, günümüz teknolojisinin tüm olanaklarını kullanmaktadır. Site üzerinden iletişim bölümünden kanal yetkililerine ulaşabileceğiniz gibi ayrıca WhatsApp üzerinden de yayıncılara ulaşma şansı sunulmaktadır. Birbirinden kaliteli yarışma programlarına katılabilme şansını sizlere yaşatan, canlı tv yayınlarında akılcı ve titiz bir çalışma sergilenmektedir.


En olay konuların, showlarla dolu şekilde izleyicilerine aks edildiği, özenle işlenen yayın içeriği, en değerli zamanlarınızın özenle geçirebileceksiniz. Unutulmaz dizilerin vazgeçilmezi olarak tanınan ve birbirinden hoş zamanları geçirebileceğiniz, huzur ve moral toplanan, en eğlenceli anlara ortak olmanızda sağlanmaktadır. En eğlenceli dakikaları yaşatmak için, sizlere birçok alanda yardımcı olacak olan Show Tv ile kendinize bir yer ayırın.
Show Haber, show yıldızları, yayın akışı, diziler ve programlar hakkında detaylı bilgilerin en şeffaf haliyle paylaşıldığı, birbirinden özel pozisyonların paylaşıldığı ve en kaliteli dizilere yer verilen Show TV canlı yayın , gelişmeye hız kesmeden devam etmektedir.
Show TV, 4 büyük holding şirketi olan Avrupa ve Amerika Holding, Web Holding, Hürriyet Holding, Medya Holding tarafından 1991-1993 yılları arasında kurulmuştur.2013-günümüz'den itibaren ise Ciner Yayın Holding'e ait olan tv kanalıdır.Habertürk TV ve Bloomberg HT kanalını bünyesinde bulunduran televizyon kanalıdır.Show TV kanalının sahibi Turgay Ciner ve genel yayın yönetmeni Suavi Doğandır.

Show TV Yayınlarında Donmalar Yaşanıyor?

Canlı TV adresimizde bulunan tüm tv kanallarında olduğu gibi Show Tv izleme sayfasıda da yayınların akıcılığı internet bağlantınız ile doğru orantılıdır.Kanal ile yaşanan herhangi bir donma veya kesilme durumunda internet bağlantınızı test etmenizi öneririz. Bağlantı hızında oluşan problemler durumunda yayınlarda takılmalar yaşanmaktadır. Show Tv canlı yayınlarını wi-fi bağlantınızın hızı ile daha net ve akıcı yayınlara ulaşabilirsiniz.

Mobil Show TV Nasıl izleyebilirim?

Türkiye'nin TV izleme platformu olan platformumuzda her türden cihazlardan (mobil, tablet, laptop) kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Mobil ve tablet üzerinden bağlanan ziyaretçilerimiz Player'da bulunan "OK" ikonuna tıklayarak Show TV canlı izle yebilirsiniz.Ayrıca player bölümünde siyah bölümlere de tıklayarak yayınları başlatabilirsiniz.

Show TV Haftalık ve Günlük Yayın Akışı?

Show Tv kanalı takipçilerimiz için mobil arayüzü ve web arayüzü bölümümüzde playerin sağ bölümünden günlük yayın akışlarını takip edebilirler. Show Tv haftalık yayın akışı için playerin alt bölümünde bulunan "Yayın Akışı" butonunu takip ederek kanalın haftalık yayın akışlarında neler yayınlanacağına ulaşabilirler.

Show Tv canlı , 2020 yılı itibari ile show tv kanalı bünyesinde bulunan popüler dizi ve programları canlı olarak takip edebileceğiniz sayfa olarak hizmet etmektedir.Alternatifler ile sunulan player bölümünde yayınlarda yaşanacak en küçük problem durumunda izleyiciler 3 farklı yayın kalitesi sunulmaktadır.

Show TV 2020 Dizileri Nelerdir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde; Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayelerinin komik, romantik ve macera dolu sahneleri ile izleyiciler ile buluşturuluyor. Dizinin başrol oyuncuları Kuzey ve Yıldız ikiside inatçı keçi ve aynı denizde ki fırtına gibilerdir.Yıldız kendisini bildi bileli Kuzey'e karşı yoğun hisleri vardır ve Kuzey dışında hiç kimseye karşı duygu beslememiştir. Kuzey, İstanbul'a üniversiteye okumadan önce Yıldız ile sözlenmiştir fakat başka bir kadına üniversite yıllarında aşık olur ve evlenir ve bu evlilikten 3 çocuğu olur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları; Aslıhan Güner (Yıldız Kadıoğlu), İsmail Demirci (KuzeyMollaoğlu), CezmiBaskın (YaşarKadıoğlu), FerdaKaynar (HanifeKadıoğlu), HüseyinSoysalan (ŞerefMollaoğlu), UğurDemirpehlivan (EmineMollaoğlu), ToyganAvanoğlu (SeferKadıoğlu), AslıhanKapanşahin (MineMollaoğlu), BerfinNilsuAktaş (GökçeMollaoğlu), GizemGüneş (FerideMollaoğlu), ZeynepKankonde (PembeMollaoğlu), ÖzgünKaraman (Ömer), MerveŞen (NahideKadıoğlu), EcemÇalhan (KamerMollaoğlu), BurakCan (PoyrazKadıoğlu),


Show TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12219
Sinyal Oranı: 6500
FEC: 3/4
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 25. kanal (SD), 320. kanal (HD)
D-Smart: 23. kanal (HD)
Digiturk: 22. kanal (SD), 322. kanal (HD)

Show Tv Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
00:15 Üçkağıtçı
01:45 Ailecek Şaşkınız
03:45 Kızılcık Şerbeti
06:00 Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
08:00 Ebru & Murat Bu Sabah
10:00 Güzel Günler
12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
Show Tv Yayın Akışı
( 09 June Friday )
00:15 Kızılcık Şerbeti
02:45 Güzel Günler
06:00 Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
08:00 Ebru & Murat Bu Sabah
10:00 Güzel Günler
12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45 Show Ana Haber
20:00 Kızılcık Şerbeti
Show Tv Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
Show Tv Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
Show Tv Yayın Akışı
( 12 June Monday )
Show Tv Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
Show Tv Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )