Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

KRT TV logo KRT TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

KRT TV Canlı Yayın

KRT TV, 18 Mayıs 2005 tarihinde Karadeniz TV ismi ile ilk yayınına başlamıştır. Kanal, Karadeniz bölgemiz hakkında çeşitli tanıtımların, eğlence programlarının ve haberlerin yayınlandığı televizyon istansyonudur.Kanal iki ortaklı olarak Zihni Cihan ve Hasan Basri Cinan tarafından kurulmuştur.Kanal 2011 satılarak Rizeli işadamı olan Ahmet Kopuz tarafından alınmıştır ve bu değişim ile birlikte kanalın logosu ve kanal içeriğinde değişimlere gidilmiştir.28 Mayıs 2013 yılında gerçekleşen Gezi Parkı eylemleri sırasında yayınlamış olduğu programlar ve görüntüler nedeni ile icra takibine alınan kanal Karadeniz TV, 7 Eylül 2014 tarihi ile KRT TV olarak isim değişikliğine giderek günümüzde de aynı isimle yayın yapmaktadır.Kanal, İstanbul'da Şişli-Mecidiyeköy'de yayın hayatını sürdürmektedir.Türkiye'nin ilk Kültür televizyon kanalı olarak gösterilen kanalın ismini açılımı KRT TV ( Kültür TV)'dir. Kanal slogan olarak ise "Türkiye'nin ilk külterel kanalı" sloganı ile yayınlarına kesintisiz ve canlı TV olarak devam etmektedir. Kanal, sitemizde haberler kategorisinde yer almakta ve aynı zamanda Digitürk, D-Smart ve Türksat üzerinden ücretsiz olarak yayın faaliyetlerine devam etmektedir.

KRT TV Programları

KTV Tv diğer birçok kanalda olduğu gibi bünyesinde çeşitli programları bulunduruyor. Haber alanından, Kültür ve Sanat'a, Spor branşlarından, Sağlık alanında ki önceliklere, Politika başlıklarından, Ekonomi dünyasına kadar geniş bir yayın yelpazesine olan kanalda ki bazı programları sizlerle paylaşmak isteriz. KRT TV'de bulunan bazı programlar; Aslı Kurtuluş İle Gün İzi, Zafer Arapkirli İle Akşam Haberleri, Ülkü Çoban İle Günaydın, Dünya Gözüyle, Kur'an ve İslam, Sahne İstanbul, Kütür Sanat Rotası, Anı Defteri, 3gen, Gerçeği Duymaya Hazır Mısınız? vedaha çok programlara ev sahipliği yapmaktadır.

KRT TV İzlemeyi Neden Tercih Etmeliyim?

Özenle hazırlanmış olan çeşitli programlarıyla Krt TV; tarafsız, kaliteli ve doğru bir habercilik anlayışı ile izleyicileri için bugün ülkede yaşanan olayları en aydın ve filtresiz şekilde yayınlıyor. Kanalın uzman gazeteci ekibi ile çeşitli tartışma programlarına ev sahipliği yaparak gündem hakkında ki soruları cevaplıyor. Kültür alanında sizlere eşsiz bir yayın akışı ve görüntü kalitesi sunuyor.Kanalın başarısının en büyük etkeni siz değerli izleyicilerin bu televizyon istasyonuna güvenerek uzun zaman televizyonlarınızda açık bırakmanızdır.

Etiketler: krt tv izle, krt tv canlı yayın, kültür tv izle, hd kültür tv, canlı tv, tv izle, canlı tv izle, online krt tv


KRT TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 11855
Sinyal Oranı: 30000
FEC: 3/4
Polarizasyon: V - Dikey
Uydu: Türksat 4A
D-Smart: 147. Kanal
Digiturk: 62. Kanal