Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Kanal 7 logo Kanal 7 ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Kanal 7 Donmadan izle

Türk televizyon kanallarından olan, ‘Hayatın Tüm Renkleri Kanal 7'de’ sloganıyla çıktığı yola, 27 Temmuz 1994 yılında başlayan Kanal 7, ulusal tv kanalları arasında etkileyici bir yer tutmaktadır. Kurulduğu günden günümüze hayatımızın olmazsa olmazı kanallar arasında yerini alan Kanal 7, 18 Eylül 2014 yılında Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde yüksek çözünürlüklü "HD" yayın hayatına başlamıştır. En kaliteli Hint ve diğer uzak doğu dizilerini kusursuz sunumuyla ön plana çıkan, Türkiye’nin en kaliteli ve reyting sonuçlarında değer katan yabancı içerikli dizileri Türkçe düblaj sunumu ile yayın hayatı varlığını sürdürmektedir. 90'lı dönemlerden itibaren varlığını uzun soluklu olarak sürdürmeyi başaran Kanal 7 , genel yayın merkezi Eyüpsultan/İstanbul'da yerini almaktadır.Türkiye'nin her yerine yayınını izleyiciye sunmayı başaran Kanal 7, sadece Türksat 4A üzerinden değil diğer uydu platformları olan Digiturk, D-Smart, Tivibu ve diğer platformlarda da izleyici ile buluşmaktadır.Farklı kanal sıralamasında yer alan bu platformlara sahip olan izleyiciler kolaylıkla canlı izleyebilirsiniz.

Kanal 7, sadece Türkiye yayınının yanı sıra Avrupa da yaşan Türklerin ve Azerbaycan, KKTC'de yaşayan diğer kardeşlerimizi de düşünerek Kanal 7 Avrupa kanalı ile eş yayın yapmaktadır.Birbirinden değerli dizilere ve canlı programları ile etkileyici içeriğe sahip olan Kanal 7, Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, Gündüz Gece, Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler gibi ve daha birçok eğlenceli, ve dini içerikli programları ile ekranlarınızda yerini alıyor.Hafta içi hergün yayınlamış olduğu mükemmel Hint dizilerinin yanı sıra, haberler ve farklı içerikleri birlikte sunan Kanal 7 ile, sizlerde gününüze çok renkli bir pencere açarak şekillendirebilirsiniz.Her an duygu yüklü, romantizme konuk olan dizileri seven izleyiciler için hizmet sunan Kanal 7 canlı izle , Türkiye'de en çok izlenen yabancı içerikli hint dizileri sunan tv kanalı olduğunu ispatlamıştır.

Özellikle sadece hint dizileri ile değil, içerisinde bulundurduğu yerli dizi olan "Elif" dizisi ile de sadece Türkiye de değil, Balkan ülkerinde de büyük izleyici kitlesine sahiptir. Balkanlar da özellikle Kosova, Bosna Hersek, Sırbistan gibi ülkeler de genç ve çocuk izleyiciler tarafından hayranlıkla takip edilmektedir.

Türkçe diziler için değişik birçok alternatifler diğer kanallar da yeri alabilir ancak; yabancı ve özellikle hint dizileri için tercihiniz Kanal 7 izle olmalıdır. Çünkü tamamen reyting sonuçlarında ciddi rakamları gören, izleyiciler tarafından olumlu sonuçlar ile karşılanan dizilere ve programlara sahip olmasının yanı sıra, usta sunucuları ve programları ile TV piyasasında benzersiz bir hal almıştır. Kanal 7 sayesinde, dizi ve programlar alanında diğer kanallara göre farklı bir tutkunuz olacak, her zaman daha farklı içerik ve eğlenceler ile karşılaşacaksınız. Dilediğiniz dini içerikli programlara da ayrıca Kanal 7 ile ulaşmayı sağlayabilirsiniz. 7/24 benzersiz TV dizilerine sahip kanal sizleri bekliyor.

Kanal 7 Mobil Olarak Nasıl İzleyebilirim?

Mobil cihazların kullanmış oldukları işletim sistemleri nedeni ile laptop veya masaüstü cihazlarda olduğu gibi otomatik yayınlar açılmamaktadır. Mobil cihazlardan Kanal 7 canlı izlemek isteyen ziyaretçilerimiz, player bölümünden oynatıcıya veya herhangi bir yere tıklamaları durumunda yayınlar otomatik olarak açılacaktır.

Canlı Kanal 7 Sayfasında Arada Donmalar Yaşanıyor?

Kanal 7 sayfamızı takip ederken Wi-Fi bağlantınız ile bağlanarak kesintisiz yayınlarımıza ulaşmanızı öneririz. Fakat bazı ziyaretçilerimizden yayınlar ile ilgili problemler geldiğini görüyoruz, yayınlarımız hergün belirli saatler çerçevesinde test edilmektedir ve herhangi bir problem görüldüğü durumda çözülmektedir. Ziyaretçilerimizin yayınlarda gördükleri problem durumunda Wi-Fi bağlantılarını kontrol etmelerini veya mobil internet bağlantısı ile bağlanıyorlar ise hücresel bağlantılarını kapatıp Wi-Fi ağlarına bağlanmalarını tavsiye ederiz.

Kanal 7 canlı , dizi ve dini programları ile ön planda ola Kanal 7 kanalını canlı televizyon izleme platformumuz ile kesintisiz ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Her kanalda olduğu gibi Kanal 7 kanalının izleme sayfasında alternatifli 3 yayın bulunmaktadır ve bu yayınlardan dilediğinizi tek bir tık ile ulaşabilirsiniz.

Kanal 7 2020 Dizileri

Emanet - Kanal 7

Kanal 7 ekranlarında yaz dönemi ile başlayan Emanet dizisinin yapımında; Yemin ve Adını Sen Koy dizilerinin yapımcısı Karamel Yapım üstlenmektedir. Aşk, Romantizm ve Dramatik temalı sahneleri ile izleyicilere farklı duygular yaşatan televizyon ekranlarının yeni dizisi Emanet, başrol oyuncuları olarak Halil İbrahim Ceyhan (Yaman), Sıla Türkoğlu (Seher) ve çocuk oyuncu karakteri olarak Berat Rüzgar (Özkan Yusuf) görev almaktadır.Entrikalar ve kıskançlıkların bolca konu aldığı dizide aşkın ve merhametin en güzel ve en duygulu şekilde takip edebilirsiniz.

Kanal 7 Emanet Dizisi Oyuncuları;

Kanal 7 kanalının 2020 yeni dizisi Emanet dizisinde ki isimler; Halil İbrahim Ceyhan (Yaman), Sıla Türkoğlu (Seher), Berat Rüzgar (Özkan Yusuf), Zeynep Naz Eyüpoğlu, Gözde Gürkan, Adnan Mehmet Ali Aslan, Osman Aydın, Özge Agyar, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gülderen Güler, Derya Oğuz Ertün, Volkan Yıldırım, Hilal Yıldız, Hilal Yıldız, Rüya Coriç, Melih Özkaya dizide görev alan isimlerdir.


Kanal 7 FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12095
Sinyal Oranı: 4800
FEC: 5/6
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 28. kanal (SD), 317. kanal (HD)
D-Smart: 27. kanal
Digiturk: 34. kanal

Kanal 7 Yayın Akışı
( 29 Kasım Çarşamba )
01:20 İkimizin Yerine
02:45 Aşk Bir Rüya
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Elif
10:30 Güzide ile Mutfaktan Sofraya
12:00 TV Filmi
13:40 TV Filmi
15:00 Bana Sevmeyi Öğret
16:30 Kan Çiçekleri
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:15 Hz. Yusuf
23:15 Vazgeçemem
Kanal 7 Yayın Akışı
( 30 Kasım Perşembe )
01:20 İkimizin Yerine
02:45 Aşk Bir Rüya
06:30 Kanal 7'de Sabah
08:15 Sağlık Saati
09:15 Elif
10:30 Güzide ile Mutfaktan Sofraya
12:00 TV Filmi
13:40 TV Filmi
15:00 Bana Sevmeyi Öğret
16:30 Kan Çiçekleri
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:15 Hz. Yusuf
23:15 Vazgeçemem
Kanal 7 Yayın Akışı
( 01 Aralık Cuma )
01:20 İkimizin Yerine
02:45 Aşk Bir Rüya
06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Elif
09:50 Muhabbet Kapısı
12:00 TV Filmi
13:40 TV Filmi
15:00 Bana Sevmeyi Öğret
16:30 Kan Çiçekleri
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:15 Hz. Yusuf
23:15 Vazgeçemem
Kanal 7 Yayın Akışı
( 02 Aralık Cumartesi )
Kanal 7 Yayın Akışı
( 03 Aralık Pazar )
Kanal 7 Yayın Akışı
( 04 Aralık Pazartesi )
Kanal 7 Yayın Akışı
( 05 Aralık Salı )