Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Halk TV logo Halk TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Halk TV Canlı Yayın izle

10 Ocak 2005 yılında kurulan Halk Tv, Türkiye'de yayın yapan ulusal-haber içerikli televizyon kanalıdır. Halk Tv‘nin kurulmasında dönemin eski CHP genel başkanı Deniz Baykal'ın önemli yeri vardır. Ayrıca, Halk Tv'nin eş zamanlı olarak Halk Radyo isimli radyo istasyonu bulunmaktadır.Hafta içi ve hafta sonları saat başı haberlere odaklanan Halk Tv, CHP desteği ile varlığını sürdüren kanaldır. Siyasi politikalar nedeni ile bir dönem kapatılma kararı ile karşı karşıya kalmıştır.Kanal, kapatılma kararına karşılık 15 günlük yayın akışı düzenlenmesi ile birlikte kapanma yaşamıştır.Halk için haber sloganı ile yayın hayatını sürdüren Halk TV, 15 günlük yayın akışının aksamasının ardından,18 Şubat 2011 yılında yeniden yayın hayatına dönerek haber içerikli yayınlarına devam etmiştir.Geçmiş dönemlerde haraketli bir yayın geçmişine sahip olan Halk TV izle , bir dönem maddi sıkıntılr yaşamış olması ile birlikte birçok televizyon platformlarından çıkarılma kararı alınmıştır.Kanalın günümüzde sahibi olarak Deniz Baykal yerini alırken, genel yayın yönetmeni koltuğunda ise Hakan Aygün yerini almaktadır. Genel yayın merkezi Ankara üzerinde olan kanalın kardeş kanalları ise Halk TV Euro ve Halk Radyo'dur. Halk Tv'nin maddi sıkıntılar ve TV platformlarından çıkarılmasının ardından ciddi sayıda izleyici kaybı yaşamıştır.Halk TV kanalının maddi problemlerinin çözülmesinin ardından Digitürk, D-Smart ve Turkcell Tv platformlarında yerini almaya başlamıştır. Kanalın yeniden yükselişinin asıl başlangıcı Gezi Parkı olaylarının sırasında canlı yayınları ile tüm Türkiye tarafından takip edilen televizyon kanalı olması ile gündeme oturan TV kanalı olmuştur.

Halk Tv'de Hafta İçi Hangi Programlar Yerini Alıyor?
Halk Tv canlı yayını hafta içinde belli konularda halka haber yayını yapan bir anlayışa sahiptir. Her gün sabah yayınlarını Ata Arslan ve Ezgi Değirmecioğlu'nun sunumları 1+1 programı ile yapan kanal gazete başlıkları ve gündem haberleri konusunda halka haber sunumu yapıyor. Sonrasında ise Ayşenur Arslan'ın moderatörlüğünü yaptığı Medya Mahallesi programı ile izleyicisine gündem de yaşanan olayları, son dakika gelişmeleri ve ekonomide ki haraketliliklere yer veriyor. Türkiye ekonomisi ile ilgili tüm konulara bu program dâhilinde ulaşabilirsiniz. Yine hafta içi her gün yayınlanan bir program olan Haber Masası, öğlen 13.00 itibari ile Ezgi Değirmencioğlu'nun sunumu ile gün ortasında ve sabah yaşanan olayları izleyicileri ile paylaşıyor.Bir diğer hafta içi hergün yayınlanan program ise sevilen haber sunucusu İrfan Değirmeci ile Ana Haber programıdır. Halk Ana Haber programı 18.00 saati ile son dakika gelişmeleri, canlı yayın bağlantıları, siyasetten ekonomiye, spordan sanata birçok konulara program da yer verilmektedir.Enver Aysever ile Ayrıntılar, Ata Arslan ile Gün Sonu yine hafta içi her gün yayınlanan programlar arasında yerini bulunuyor. Çarşamba akşamlarının beğeni ile takip edilen Siyaset Kültürü, Serhan Asker'in sunumu ile 21.00 itibari ile Halk TV canlı izle ekranlarında yerini alıyor.

Halk Tv'de Hafta Sonu
Haber, ekonomi, siyaset, kültür, sanat ve sağlık gibi konularda halka faydalı bilgi paylaşımında bulunan Halk Tv canlı izle olanaklarının sunulduğu bir kanaldır. Hafta sonları yayın akışı içerisinde Serhan Asker'in sunucu koltuğunda yerini aldığı Görkemli Hatıralar programında, geçmişte yaşanmış siyasi olayların günümüzde yorumlanmaları ve analizleri bu programda yerini alıyor.İdris Akyüz'ün sunuculuğunu yaptığı bir diğer hafta sonu programı ise Ombudsman programıdır.Gazeteci ve yazar olan Fatih Ertürk'ün sunmuş olduğu Türkiye Nereye? programı her hafta cumartesi günü 21.00 saati ile izleyicileri ile buluşuyor.Pazar gecelerinin bir diğer beğeni toplayan programı ise Zamanın Ruhu programıdır. Cüneyt Akman'ın yönettiği program her pazar 21.00 ile başlamaktadır.

Halk TV kanalında yer alan TV programları;

1+1

Halk Ana Haber

Ata Arslan İle Gün Sonu

Enver Aysever ile Ayrıntılar

Haber Masası

Medya Mahallesi

Mehtap Özkan ile Hafta Sonu Haber

Siyaset Kültürü

Görkemli Hatıralar

Türkiye Nereye?

Ombudsman

Zamanın Ruhu

İlgili Kelimeler: halk tv izle, canlı halk tv, halk tv frekans, halk tv yayın akışı, halk tv canlı yayın, hd halk tv izle


Halk TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12423
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 3/4
Polarizasyon: V - Dikey
Uydu: Türksat 4A
D-Smart: 272. kanal
Digiturk: 53. kanal

Halk Tv Yayın Akışı
( 03 Mart Pazar )
01:00 Halk TV'de Bugün
03:00 Halk TV'de Bugün
06:00 Halk TV'de Bugün
07:00 Günaydın Türkiye
08:00 Yeni Bir Sabah
11:00 Kırmızı Çizgi
13:00 Haber Masası
15:00 Halkın Haberi
16:00 Gündem Özel
18:00 Halk Ana Haber
20:00 Dünyanın 1001 Hali
Halk Tv Yayın Akışı
( 04 Mart Pazartesi )
01:00 Halk TV'de Bugün
03:00 Halk TV'de Bugün
06:00 Halk TV'de Bugün
08:00 Hafta Sonu Sabah
10:00 Görkemli Hatıralar
13:00 Haberler
15:00 Sınırsız
16:00 Yerinden Tarım
18:00 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Nasıl Olacak?
Halk Tv Yayın Akışı
( 05 Mart Salı )
01:00 Halk TV'de Bugün
03:00 Halk TV'de Bugün
06:00 Halk TV'de Bugün
08:00 Hafta Sonu Sabah
10:00 Görkemli Hatıralar
13:00 Haberler
15:00 Sınırsız
16:00 Parametre
18:00 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Neden Sonuç
21:00 Sansürsüz
Halk Tv Yayın Akışı
( 06 Mart Çarşamba )
Halk Tv Yayın Akışı
( 07 Mart Perşembe )
Halk Tv Yayın Akışı
( 08 Mart Cuma )
Halk Tv Yayın Akışı
( 09 Mart Cumartesi )