Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Habertürk TV logo Habertürk TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Habertürk Canlı Yayın izle

Habertürk, 2001 yılında kurulmuş olan haber kanaldır. Kurucusu Ufuk Güldemir olan Habertürk, Ufuk Güldemir'in hayatını kaybetmesi sonucu 2007 yılında Ciner Yayın Holding'e satılmıştır.Haber Denince Haber Türk sloganını kullanmakta olan kanalın genel yayın yönetmeni koltuğunda ise Suat Toktaş bulunmaktadır. Türk haber kanalları konumunda önemli bir alanda ilerleyen ve öncü kanallar listesinde yerini almaktadır. 2001-2010 yılları arasında sağ alt köşede bulunan kanal logosu, 2010 yılında ise sağ üst köşeye taşınmıştır. Türkiye'de tematik kanal dönemini başlatarak önemli bir başarıya imza atan kanal, izleyiciler tarafından genel olarak olumlu geri dönüş almaktadır. 27 Ekim 2008 tarihinde aynı medya grubu bünyesinde bulunan Kanal1 kanalının yayın frekansları üzerinden yayın yapmaya başlamıştır.Habertürk HD, 15 Eylül 2014 tarihinde kurularak, Habertürk SD yayın ile eş yayın yapmaya günümüzde de devam etmektedir.Genel içeriği olarak hem ulusal hem de uluslararası haberlere odaklanan televizyon kanaldır.Kanal kategoriler olarak; finan, kültür-sanat, spor, ekonomi, hava durumu ve birçok farklı alanlarda haberlere ve programlara ev sahipliği yapmaktadır.Kurulduğu günden bu yana kaliteli yayınlarına devam ediyor. Habertürk canlı izle seçeneğini tercih eden herkes bu kanalı internetten kesintisiz olarak izleyebilir ve kanalın resmi sitesinden sunmuş olduğu haberlere,programlara ve bant yayınlara ulaşılabilir.

Habertürk Kanalı Tarafından Sunulan Programlar

Habertürk kanalı bünyesinde çeşitli kategorilere sahip pek çok program sunmaktadır.Türkiye'nin Nabzı programı ile pazartesi-çarşamba akşamları evinize konuk olan Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu programda, siyaset ve sosyal yaşama dair sıcak konular masada tartışılıyor.Siyasetçi ve yazarların konuk olduğu bu tartışma programında uzun soluklu gündemden konular sunuluyor. Ekranların klasikleşmiş sevilen programı Teke Tek, Fatih Altyalı'nın sunumu ile salı ve pazar günlerinde yerini alıyor.Sorulmamış soruların, sadece gerçek ve doğruların konuşulduğu programda, kültür-sanat ve birçok konular özel konukları ile ekranlarda yerini alıyor.Salı gecelerinin beğeni ile takip edilen diğer programı Akılda Kalan, Veyis Ateş'in sunumu ile, olaylar, kişiler ve tarihi geçmiş hakkında bire bir konukları ile konular masaya yatırılarak tartışılmaktadır.Hafta hafta analizlerin yapılarak, en çok merak edilen konuların paylaşıldığı program Nedir Ne Değildir, Mehmet Akif Ersoy'un sunumu ile perşembe akşamları Habertürk ekranlarında yerini alıyor.Cuma akşamlarının büyük beğeni ile takip edilen diğer programı Enine Boyuna programında, Türkiye'nin sıcak gündemleri hakkında siyasetçilerden akademisyenlere, sporculardan sanatçılara birçok konuğa ev sahipliği yaparak sunulan tartışma programının moderatör koltuğunda ise Hülya Hökenek oturmaktadır.Evlerinize sadece haber içeriği ile konuk olmayan Habertürk, Murat Bozok'la Lezzetli Sohbetler programı ile de enfes tarifleri ile buluşuyor.Türk ve dünya mutfağından lezzetli yemeklerin hazırlandığı, alanında uzman konukları ile önemli mutfak tüyolarını ve tariflerini sizlerle paylaşıyor.Habertürk tarafından hafta içi ve hafta sonu sunulan diğer benzeri programlar oldukça eğitici ve bilgi vericidir. Habertürk izle sayfasından bu kanalın programları hakkında daha detaylı bilgilere erişmek ve istenilen her programı izlemek mümkündür.

Habertürk Yerel Haberler

Habertürk kanalında öncelikli içerikler Türkiye içerisinde gerçekleşen sıcak haberlerdir. Bu kanalda sabah, öğle, akşam ve gece saat başı yeni haber programı yeralır ve ülke hakkındaki gelişmeler izleyicilere canlı yayınlar olarak aktarılır. Ülkede meydana gelen sıcak olaylar, ülkenin genel durumu, ekonomideki gelişmeler hakkında detaylar gibi pek çok konudaki haberler sunulur. Habertürk kanalında aynı zamanda spor, hava durumu, siyaset ve benzeri konulardaki haberler 7/24 canlı yayın olarak veriliyor. Kanal, ülke içi gerçekleşen olaylarda, canlı spikerleri ile bağlanarak olay yerinden kesintisiz yerel haberlere yer veriyor.

Habertürk kanalında yer alan TV programları;

Gün Başlıyor, Para Gündem, Gün Ortası

Habertürk Manşet, Akşam Haberleri, Ana Haber Bülteni

Ekonomide Görünüm, Bakış, Spor Bülteni

Hava Durumu, Ne Yapsak ?

Türkiye'nin Nabzı, Teke Tek, Akılda Kalan

Nedir Ne Değildir ?, Enine Boyuna, Gerçek Fikri Ne ?

Teke Tek Özel, Büyük Sorular, Açık ve Net, HT Sağlık

Tadında Hikayeler, Airport, Murat Bozok'la Lezzetli Sohbetler

Şehir Hikayeleri, Nevzat Tarhan İle Duygu Okulu, Başrol

İlgili Kelimeler: habertürk izle, habertürk son dakika canlı, habertürk canlı yayın, habertürk frekans, online habertürk izle


Habertürk TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12210
Sinyal Oranı: 10000
FEC: 3/4
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 38. Kanal
D-Smart: 33. Kanal
Digiturk: 44. Kanal

Habertürk Tv Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
00:00 Haber Bülteni
01:30 Habertürk Gündem
05:00 Haber Bülteni
06:00 Gün Başlıyor
09:00 Para Gündem
11:00 Güne Bakış
12:45 Spor Bülteni
13:00 Gün Ortası
15:00 Haber Hattı
16:45 Spor Bülteni
17:00 HT 360
18:00 Ana Haber
20:00 Açık ve Net
Habertürk Tv Yayın Akışı
( 09 June Friday )
00:00 Haber Bülteni
01:30 Açık ve Net
05:00 Haber Bülteni
06:00 Gün Başlıyor
09:00 Para Gündem
11:00 Güne Bakış
12:45 Spor Bülteni
13:00 Gün Ortası
15:00 Haber Hattı
16:45 Spor Bülteni
17:00 HT 360
18:00 Ana Haber
20:00 Enine Boyuna
Habertürk Tv Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
Habertürk Tv Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
Habertürk Tv Yayın Akışı
( 12 June Monday )
Habertürk Tv Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
Habertürk Tv Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )