Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

GS TV logo GS TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

GS Tv Kesintisiz Canlı izle

Türkiye'de spor müsabakalarında rekabetin arttığı ve özellikle gelişen futbol ortamında, Galatasaray taraftarlarının kulübünü takip edebilecekleri bir mecra olan Galatasaray Tv, 15 Kasım 2006 yılında Doğan Grubuyla yapılan anlaşmalar ile kurulmuştur. 28 Mayıs 2009 yılında anlaşma karşılıklı olarak feshedilmiştir.1 Mayıs 2017'de normal yayın ve uydu üzerinden yayın yapan kanallar arasında yerini almıştır. 2007 Haziran ayında Gs Tv D-Smarttan izleyenlere ulaşmaktaydı. 2009 Mayıs tarihinden itibaren ise Digitürk platformunun 75. kanalında da izleyicileri ile kesintisiz yayın akışını sunmaya başlamıştır.Günümüz itibari ile Galatasaray Tv sadece Digitürk Platformunun üzerinden izlenebilmektedir. .Türksat 3A, D-Smart ve Teledünya gibi platformlarda yayınlarını sonlandırmıştır.İnternet üzerinden taraftarlarına ücretsiz yayın fırsatı sağlayan GS Tv izle , Youtube, Dailymotion ve resmi sitesi Galatasaray.org üzerinden 7/24 donmayan yayın sağlamaktadır.Ayrıca kanalın resmi radyosu olan GS Radyo ile eş zamanlı olarak yayın yapmaktadır.Galatasaray TV'nin Florya ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da olmak üzere iki tane yayın merkezleri bulunmaktadır. Tesislerde kurulan radyo link aracılığıyla 24 saat aralıksız canlı yayın yapma olasılığına sahip olan stüdyo, Florya'daki Galatasaray Tv stüdyosudur. Galatasaray Futbol A takımının ve diğer spor dallarında yerini alan Galatasaray SK takımlarının her maç öncesi ve sonrası Galatasaray Tv stüdyolarından yayın sağlanmaktadır.

Galatasaray TV Programları
Gündüz ve gece kuşağı olarak yayın akışında birçok programa ev sahipliği yapan GS Tv, Günaydın Gs Ailesi programı ile hafta içi hergün sabahın ilk saatlerinde yerini alıyor.Galatasaray SK ile ilgili gelişmeleri, son dakika haberlerini ve gazate manşetlerini izleyenlerine sunmaktadır.Öğle kuşağında ise, haberler ve çeşitli özetlere konu alan içerikler sunulmaktadır.Kanalın en sevilen programlarından olan Adanmış Hayatlar'da, Galatasaray taraftarlarının, geçmişte GS SK'da görev alan yetkililerin ve Galatasaray'a gönül bağlamış herkesin hayatları, Galatasaray sevgisi ve birçok röportajların paylaşıldığı programdır. Gece kuşağına doğru ise, Galatasaray'ın kuruluş yılı olan 1905'e atıf ile, akşam haberleri 19.05'de başlamaktadır.Gece kuşağının diğer programlarından olan Dünyanın Sporu, uluslararası camiada gerçekleşen spor müsabakaları hakkında haberlerin, yorumların ve özetlerin yerini aldığı programdır. GS Tv kanalının beğeni ile takip edilen, Serbay Senkal'ın sunumu ile, Türkiye ve dünya'da ki e-Spor dünyasını mercek altına alan diğer program ise Gamezone programıdır.Bu programları arama butonuna Gs Tv canlı yayını yazarak internet üzerinden de izleyebilirsiniz. Gazete manşetlerinden, haber programlarına, futbol alanından, basketbol alanına ve daha birçok spor haberleri sunulurken, haftanın ve sezonun en unutulmayan pozisyonlarını, anıları, özetleri izleyicileriyle buluşturuluyor.

Galatasaray TV Tarihi
27 Ekim 2008'de köklü bir geçmişe sahip Galatasaray SK'nın kanalı GS Tv, RTÜK tarafından lisansı iptal edilmiştir.Kanal, 16 Eylül 2009'da birçok değişikliğe gitmiş ve bu süreçte de logosunda ki yenilikle izleyicilerinin karşısına çıkmıştır.Kanal diğer spor kanallarında olduğu gibi bir dönem maddi problemler yaşamış ve yaklaşık olarak bir sene ücretli yayın yapmış fakat 1 Kasım 2011 yılından itibaren Digitürk platformundan şifresiz yayınına başlamıştır.2012 yılı GS Tv için devrim yılı olarak gözükmektedir. Ağustos 2012 ile birlikte kanal, geniş program içeriğine ve yayın kalitesinde ki yenilikle izleyicisine eğlence alanında çeşitlilik katmıştır. Futbol, basketbol, voleybol gibi bilinen sporlara nazaran tenis ve hentbol gibi sporları da takip ederek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aylık dergiyle alakalı yeni haberleri takip ederek en son hangi sayının çıktığını öğrenebileceğiniz gibi, içerisindeki konu başlıklarını da internet sitesinden kolayca görebilirsiniz. Voleybol alanında Galatasaray Erkek ve Galatasaray HDI Sigorta takımlarının kadrosunu takip edebilir, fikstürü görebilir ve puan durumundan haberdar olabilirsiniz. Yüzme, su topu, kürek, yelken, atletizm, judo, binicilik gibi birçok branşın yer aldığı kategorilerden erkek ve bayan alanlarındaki takımların başarılarına tanık olabilirsiniz.

GS Store Hakkında
Galatasaray taraftalarının takımlarına destek için uğradıkları diğer adres ise GS Store'dur. GS TV ekranlarında sıklıkla reklamların yerini aldığı GS Store'da takımınızın formasını, atkısı, şapkasını veya sevdiğiniz taraftar aksesuarları sahip olurken, taraftarı olduğunuz takımada böylece katkıda bulunma fırsatını yakalayabilirsiniz. Erkek, kadın, çocuk, bebek gibi herkese uygun ürünlerinin bulunduğu, ayrıca bardak, anatarlık ve daha birçok son çıkan Galatasaray ürünlerinden kolayca elde edebilir ve evinizde sergileyebilirsiniz. Galatasaray taraftarlarının takımını yakından takip edebileceği,  online platform üzerinden Gs Tv canlı izle seçeneği kesintisiz yayın fırsatını sunuyor.

GS TV kanalında yer alan TV programları;

İmparatorun Öyküsü, Sahanin Yildizlari Ecem Güzel

Pano, Gamezone

Günaydin Gs Ai̇lesi̇, Branş Defteri̇ Satranç

Sezonun Öyküsü, Adanmiş Hayatlar

Ayin Tari̇hi̇ - Mayis, Dünyanin Sporu

Kirilma Anlari, Sarayin Yildizlari

Unutulmaz Kafa Golleri̇, Son Topa Kadar

Akademi̇ Günlüğü, Efsane Aslanlar

İlgili Kelimeler: gs tv izle, gs tv ücretsiz seyret, donmadan gs canlı yayın, gs tv yayın akışı, galatasaray seyret, gs tv frekans, gs tv canlı yayın kesintisiz izle


GS TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 11676
Sinyal Oranı: 30000
FEC: 3/4
Polarizasyon: V - Dikey
Uydu: Türksat 4A
Digiturk: 75.Kanal

GS Tv Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
GS Tv Yayın Akışı
( 09 June Friday )
GS Tv Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
GS Tv Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
GS Tv Yayın Akışı
( 12 June Monday )
GS Tv Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
GS Tv Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )