Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Fox TV logo Fox TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

Erişim Kısıtı
 
 

Fox TV Kesintisiz izle

Zeytinburnu, İstanbul merkezli televizyon kanallarından birisi olan Fox TV, The Walt Disney Company bünyesinde hizmet veren ve ulusal çapta yayın yapmakta olan TV istasyonlarındandır. 24 Şubat 2007 tarihinde yayın hayatına başlamış olan Fox TV, 1 Temmuz 2012 tarihinde ise HD yayın hayatına başlamıştır.Türksat 4A Frekansından HD ve SD yayın yaptığı gibi, Digiturk, D-Smart, Tivibu ve birçok uydu yayını platformlarında yayın yapmaktadır. Aynı zamanda kanalın kendisine ait olan web sitesi üzerinden de çeşitli yayın kalitesi çözünürlüğü ile ulaşmanın mümkün olduğu bu televizyon kanalı, insanlara kaliteli, kesintisiz ve donmayan canlı yayınlar yapmaktadır. Televizyon kanalı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor iseniz aşağıda belirttiğimiz açıklamaları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

‘Sen de Gel FOX'a’ sloganına sahip olan Fox TV; TV programları, beğenilen dizileri ve yabancı içerikli filmlerinin paylaşımının tasarlandığı yayın akışlarıyla birlikte, ihtiyaç duyduğunuz çeşitli TV içeriklerini sizlere şifresiz yayın olarak sunmaktadır. Türkiye’de beğeni ile takip edilen, öne geçen dizileri ve herkesin dilden dile dolaştırdığı detaylı haber programlarının yanı sıra, benzersiz gündüz programları ve keyifli yayıncılık içeriğine sahip olan Fox TV canlı izle , güne iyi başlayarak, harika bir gün geçirmenizi sağlayacak yayın akışı ile mümkün olabilir.TV kanalının ulaşabilirliği konusunda oldukça çok seçenek bulunduran Fox TV, Android ve IOS işletim sistemine sahip olan elektronik cihazlarda ücretsiz olarak indirme sağlanan uygulaması ile Fox TV yayın akışlarına, canlı yayın izleme imkanına, frekans bilgilerine ve Fox TV dizilerine bu uygulamadan ulaşabilirsiniz.Fox TV mobil izlenme ile de birçok kanala göre başarılı oranları ile de üst sıralarda yerini almaktadır.

Hafta içi her gün yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, Zuhal Topal'la Sofrada gibi programların yanı sıra, hafta sonu olarak yayınlanan İlker Karagöz ile Çalar Saat Hafta Sonu, Memet Özer ile Mutfakta gibi programlarıyla da izleyicilerine farklı bir bakış açısı ile sunulan haber programı ve yemek programı ile donmayan ve HD bir yayın akışı sunmaktadır.Fox TV, yayınlamış olduğu her programda farklı bir eğlence ve bilgiye ulaşabileceğiniz eşsiz içeriklerle dolu konuların anlatılarak paylaşıldığı, aynı zamanda her hafta farklı yabancı veya yerli filmlerinin serpiştirilmesi ile izleyicileri heyecan ve duygu yüklü dakikalar yaşatmaya devam etmektedir.Türkiye’nin her yerinden erişim sağlanabilen, Türk dizi ve programları konusunda izleyiciyi tatmin eden içeriklere sahip olan TV kanalıdır.

Gündüz kuşağı programlarında paylaşılan eğlence programları ve yarışma programları ile birlikte, akşam üzerine yayınlanan ana haber bülten ile de gündem de yerini alan konulara ulaşmanızı hedeflemektedir. Ayrıca Fox TV internet adresinden canlı yayın izlemenin yanı sıra, birçok tv programlarının ve tv dizilerinin geçmiş bölümlerine ulaşmanız mümkündür. Yayın akışı, diziler bölümü, programlar kategorisi, filmler başlığı gibi çeşitli sayfalarda vakit geçirip, izlediğiniz program veya dizi hakkında detaylı bilgilere resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.Fox TV, internet sitesinde bulundurduğu iletişim bölümü ile de düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan oluşturmuştur.

Kaliteli televizyon yayıncılığı anlamında emeklerin ve sıkı disiplin ile Fox TV izle bu günlere geldiğini söyleyebiliriz. Birbirinden tecrübeli ve deneyimli sunucuları ve dizi oyuncuları ile kurulduğu dönemden günümüze reytingler de her zaman üst sıralarda yerini almaya devam ediyor.Eğlence ve keyif dolu zamanları geçirdiğiniz Fox TV ile hiçbir zaman sıkılmayacağınız akışları ile evde, ofiste veya toplu taşıma araçlarında izleyebileceğiniz televizyon kanalı seçimi olacaktır.Türk dizisi ve programları takipçilerinin en güzel sayfası olarak dikkatleri üzerine çeken bu TV kanalı, 7 gün 24 saat yayın yapmaya devam etmektedir. Her kitleye hitap eden yayınları ile özellikle evde zaman geçiren ev hanımları veya işten dönen hanımların iş yorgunluğundan sonra beğeni ile takip edilebilecek TV kanalıdır.

FOX Tv canlı , Fox Ana Haber ve Çalar Saat haber programlarının yanı sıra, dizileri ve programları ile ön planda olan FOX TV kanalını işletim sistemine sahip olan cihazlar ile Canlı TV platformumuz ile takip edebilirsiniz. Farklı yayın kalitesi ile alternatifli yayınları bulunan Fox TV kanalı platformumuzda kanala ait yayın akışlarını, dizileri, programları ve haberleri canlı olarak takip edebilirsiiz.

The Walt Disney Company sahipliğinde Türkiye'de ulusal kanallar kategorisinde 7 gün 24 saat yayınlarını sağlayan televizyon kanalıdır. Türkiye genelinde reytinglerde ilk 10 içerisinde zaman zaman birden fazla dizi ve programlara ev sahipliği yapması ile ön plana çıkmıştır.

Fox TV Dostumun Dünyası

Köpek eğitmenliği alanında deneyimli olan Ali Yeşilırmak, Dostlarımızın dünyasına açılan yolda her hafta rehberimiz oluyor.Dostlarımızın dünyasında neler oluyor ve bitiyor? Öğrenmek için Dostumun Dünyası programı sizlere birçok konuda yardım etmekte devam ediyor. Fox TV ekranlarında hayvansever dostlarımızın her bölümünü kaçırmadan izlediği “Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası” 7 Mart 2020 tarihinden günümüze kadar farklı bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor.Ali bey 26 yıllık tecrübeli köpek eğitimliğinin ardından Türkiye'nin ilk köpek eğitimi programı olan "Dostumun Dünyası" sunuculuğunu yapıyor.Evinde, bahçesinde ve daha birçok yerde can dostları ile iletişim alanında problem yaşayan izleyiciler için, iletişim ve bağ alanında birçok ipucu ve taktikler vermeye devam ediyor.Eğlenceli ve eğitici program Ali Yeşilırmak ile Dostumun Dünyası her hafta cumartesi günü 12.15'de Fox TV ekranlarında oluyor.

İşte FOX TV kanalında yer alan diziler;

Bay Yanliş (Yakinda)
Baraj
Yasak Elma
Öğretmen
Muci̇ze Doktor
Zümrüdüanka
Savaşçi

İşte FOX TV kanalında yer alan programlar;

Kisa Kisa
Dostumun Dünyasi
Beni̇mle Söyle
Yaparsin Aşkim
Çağla İle Yeni̇ Bi̇r Gün
Temi̇zli̇k Beni̇m İşi̇m
Zuhal Topal'la Sofrada
Memet Özer İle Mutfakta
Merve Yildirim İle Benden Söylemesi̇
Fati̇h Savaş İle Sahur Sohbetleri̇
Hayran Olunacak Kadinlar

Etiketler: Fox TV Canlı Yayın, Fox TV Dizileri, Fox TV Haber, Fox TV Yayın Akışı, Fox TV Kadın, Fox TV Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya


Fox TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12336
Sinyal Oranı: 5520
FEC: 3/4
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 30. kanal (SD), 315. kanal (HD)
D-Smart: 29. kanal
Digiturk: 26. kanal (SD),326. kanal (HD)

Fox Tv Yayın Akışı
( 24 Eylül Pazar )
01:00 Yabani
03:30 Bu Tabak Kimin?
05:45 Kefaret
07:45 İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
10:30 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:00 En Hamarat Benim
15:15 Bu Tabak Kimin?
17:30 Hudutsuz Sevda
19:00 Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20:00 Hudutsuz Sevda
22:30 Yabani
Fox Tv Yayın Akışı
( 25 Eylül Pazartesi )
01:00 Bambaşka Biri
03:30 Bu Tabak Kimin?
05:45 Kefaret
07:30 Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri
08:30 Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu
11:15 Ekonomi Arası
11:20 Hudutsuz Sevda
14:00 Bambaşka Biri
16:15 Yabani
19:00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
20:00 Yabani
22:30 Ruhun Duymaz
Fox Tv Yayın Akışı
( 26 Eylül Salı )
Fox Tv Yayın Akışı
( 27 Eylül Çarşamba )
Fox Tv Yayın Akışı
( 28 Eylül Perşembe )
Fox Tv Yayın Akışı
( 29 Eylül Cuma )
Fox Tv Yayın Akışı
( 30 Eylül Cumartesi )