Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

FB TV logo FB TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

FB Tv Kesintisiz Canlı izle

FB Tv, Fenerbahçe taraftarı ve camiası başta olmak üzere Fenerbahçe Spor Kulübünü takip etmek isteyenlerin 7/24 kesintisiz kaliteli spor yayını yapmaktadır.Test yayınlarına 19 Ocak 2003 tarihinde başlayan ancak normal yayınlarına 19 Ocak 2004 yılında yapan FB Tv, Fenerbahçe spor kuruluna ait olan bir kanaldır. Kanal 10 Eylül 2016 tarihinde, HD çözünürlükte yapmaya başlamıştır.Kanalda ki gelirlerin tamamı Fenerbahçe Kulübünün kasasına gitmektedir.Kanal, Türkiye'nin İlk Spor Kulübü Kanalı sloganı ile günümüzde yayınlarına devam etmektedir. Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından kurulan bu kanal aynı zamanda Türkiye’nin ilk spor kulübü spor kanalı olarak yayın dönemine başlamıştır. Kanalın genel yayın merkezi İstanbulda yer alırken, Radyo Fenerbahçe istasyonu ile birlikte eş zamanlı yayın yapmaktadır.Kanal, Fenerbahçe Spor Kulübünün o dönem ki başkanı olan Aziz Yıldırım’ın önderliğinde kurulmuştur.Kanal, Zengin spor içeriği, başta futbol ve basketbol dallarının yanı sıra, farklı spor dallarının maç ve karşılaşmalarını şifresiz olarak halka sunuyor. FB Tv bir süre yayın hayatını Doğan Grubu bünyesinde yer almış olsada ilerleyen dönemlerde kendi yayınını yapmaya başlamıştır. Türkiye’de ilk HD yayın hayatına başlayan kulüp televizyon olma ünvanına sahip olan FB Tv izle geniş program yelpazesine sahiptir.

FB Tv Yayın İçeriğinde Neler Var?
FB Tv kanalında öncelik olarak futbol ve basketbol dallarının yanı sıra, spor alanında çok geniş bir çeşitlilik ile taraftarlarla buluşuyor.Sabahın erken saatlerinde başlayan keyifli spor gazete manşetleri, spor yorumlarının yanı sıra hava durumları ve trafik durumları da bu kanalda geniş yayın içeriği ile sunulmaktadır. Hemen herkesin takip edebiliği kulüp televizyonu Fb Tv, Digiturk 76. Kanal, D-Smart 83.Kanal ve Tivibu 80. Kanal üzerinden yayın hizmeti veriyor. Ayrıca kanal ne kadar spor içerikli olarak gözüksede, çocuklar için çizgi filmler sunulmaktadır.Gün içerisinde yapılan canlı yayınlar ve haberler ile Fenerbahçe kulübüyle ilgili gelişmelerin, transfer raporlarının, özetlerin ve gelecek müsabakalar hakkında bilgiler sunulmaktadır.Diğer spor kanallarına istinaden, Fenerbahçe hakkında en detaylı ve son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Tv canlı izle ile sağlayabilir, başta futbol olmak üzere tüm spor dalları hakkında ki sıcak haberlere ulaşabilirsiniz.Kanalda sadece Fenerbahçe hakkında değil, diğer spor takımları hakkında da çeşitli özetler, haberler, transfer etkileri yine birçok program içerisinde yerini bulmaktadır.

Fb Tv Yayın Akışı
Fenerbahçe TV kanalında yayınlanan programlar kendi içerisinde farklı türler olarak yerini alıyor.A takımlarda bulunan sporcuların daha alt liglerde oynayan genç futbolcular ile buluştuğu Ders Saati programı çok ilgi gören bir programdır. Bunun yanında futbolcu eşlerinin röportajlarının yer aldığı Laf Aramızda programı taraftarların beğeni ile takip ettiği programlardan birisidir.Diğer programlardan olan, Adam adama, 1’e 1, Gündem Dışı gibi programlar da kanalda yerini almaktadır. Unutulmaz maçların anlatıldığı Mazinde Bir Tarih Yatar programında ise, o dönemki maçlarda oynama fırsatı bulan yıldız oyuncuların ağzından o maçların rüzgalarları anlatılıyor.Fb Tv yayın akışı seçenekleri ile maç öncesi ve maç sonrası hangi programların kanalda yerini alacağını sunmaya önem veriyor. Hafta içinde Günaydın Fenerbahçe canlı yayını ile haftaya başlayan kanal Tarihte Bugün, Altyapı Özetler, Top Ten, Ana Haber canlı gibi programlara yer veriyor. Bunun yanında hafta sonlarında ise hafta içinde verilen maçların ve programların tekrar yayınlarını, sezon gollerini, gece kuşağında ise, gün sonunda gerçekleşen haberlere yer vermektedir.

FB TV kanalında yer alan TV programları;

Maçin Ardindan, Overtime

Sezon Golleri̇, All the Goals

Top 50, 14/16 Canli

Kick Off, All the Goals

Maçin Öyküsü, Ana Haber

Yildiz Takimi, Tam Saha Press

Gece Haberi̇, Tari̇hte Bugün

Şampi̇yonluğun Öyküsü, 40+

Günaydin Fenerbahçe, Perspekti̇f

Efsane 11, 2f1b

İlgili Kelimeler: fb tv izle, fb tv kesintisiz, fenerbahçe tv seyret, fb tv hd frekans, fb tv yayın akışı, şifresiz fb tv izle,fb tv donmadan canlı


FB TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12345
Sinyal Oranı: 30000
FEC: 3/4
Polarizasyon: V - Dikey
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 80.Kanal
D-Smart: 83.Kanal
Digiturk: 76.Kanal

FB Tv Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
00:00 Maçın Ardından
00:30 Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
02:00 Gece Haberi
02:15 Usk Prag – Fenerbahçe Alagöz Holding
03:45 Sportif
04:15 Fenerbahçe Göksel Çelik – İzmir Bşb.
05:45 Fenerbahçe Opet – Ptt
07:00 Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
08:30 Fenerbahçe Göksel Çelik – T.İskenderun
FB Tv Yayın Akışı
( 09 June Friday )
FB Tv Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
FB Tv Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
FB Tv Yayın Akışı
( 12 June Monday )
FB Tv Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
FB Tv Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )