Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Beyaz TV logo Beyaz TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Beyaz TV Kesintisiz HD izle

Beyaz TV, 24 Mayıs 2010 tarihinde yayın hayatına Türksat uydusu üzerinden başlamıştır.Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret A.Ş ait olan ulusal içerikli televizyon kanalıdır.Kanal ilk kurulduğunda Ses TV ismi ile izleyici ile buluşmuş, ilerleyen dönemlerde isim değişikliğine giderek şimdiki ismini almıştır. Beyaz Tv kanalının şirket sahibi koltuğunda ise eski Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek oturmaktadır.2013 yılı itibari ile genel yayın türünde SD kalitede yayın yapabilme lisansını almıştır. Kanal, sadece Türksat üzerinden değil, Digiturk, Filbox, D-Smart, Kablo Tv,Tivibu ve Turkcell Tv+ platformlarında da izleyicileri ile buluşuyor. Beyaz Tv canlı izle , resmi kendisine ait web sayfası üzerinden de ücretsiz olarak canlı yayın imkanı sunmaktadır.Ayrıca Beyaz TV web adresi üzerinden, yayın akışı bilgilerine ve programlar hakkında kesit ve videolara ulaşabilirsiniz. Kanalın genel yayın merkezi ise Ankara'da bulunmaktadır.

Kanal ulusal içerikli yayın yapması ile; dizi-film, haber, spor, magazin, ekonomi, sinema ve daha birçok kategori de içeriklere sahiptir.Beyaz TV, HD yayın hayatına 15 Temmuz 2014 yılında Türksat 4A uydusu üzerinden yayınına başlamıştır. Beyaz Tv, spor içerikli yayınları ile izleyiciler tarafından sıklıkla takip edilmektedir.Özellikle, Beyaz Futbol ve Derin Futbol spor programları, hafta sonları öncelikle futbol severlerin büyük takibi altına alınmış programlarıdır.Her hafta nefes kesen spor müsabakaları hakkında tartışmaların, şampiyonluk alanında geçen kıyasıya mücadeleler hakkında bilgilerin yorumları bu programlarda yer alıyor. Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarının moderatör koltuğunda Ertem Şener yerini alıyor.Türkiye'nin sayılı ulusal kanalları arasında yerini alan

Beyaz Tv, izleyicilerine eğlence ve keyif dolu anları çeşitli programları ile sunmaya 7/24 devam ediyor. Hafta içi hergün, Şahla Orujova Bozkurt ve Dr. Özgür Koldaş'ın sunumları ile yayınlanan "İyi Ki Varsın" programı hayatın içinden tüm konuları evlerinize konuk olarak yardımcı oluyor.Beyaz TV ekranlarının bir diğer vazgeçilmez programları arasında klasikleşen "Söylemezsem Olmaz" programı Ece Erken ve Bircan Bali'nin sunumları ile magazin dünyasında yaşanan gelişmeleri hafta içi hergün izleyicisinin karşısında paylaşıyor.Bir zamanların Beyaz TV izle ekranlarında en çok takip edilen dizilerinden olan Zengin Kız Fakir Oğlan eski bölümlerine de hafta içi her gün ulaşmanız mümkündür.Türkiye'de ve dünyada yaşanan son dakika gelişmelerini ise "Beyaz Ana Haber" programı ile izleyicilerine aktarmaya devam eden Beyaz TV, siyaset dünyasından birçok ünlü isimleri de canlı yayınlarında konuk olarak sunmaktadır.

Beyaz TV kanalında yer alan TV programları;

İyi Ki Varsın

Söylemezsem Olmaz

Hayatta Her Şey Var

Beyaz Ana Haber

Derin Futbol

Uyan Türkiyem

Sağlık Zamanı

Yok Artık

Zaman Bülteni

Uzat Elini

Hoş geldin Bebeğim

Yatırım Rotası

Biz Bunu Beğendik

Hafta Sonu Ana Haber

Ortak Akıl

Ekopazar

Başkanlar Anlatıyor

Ne Var Ne Yok


Beyaz TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12380
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 3/4
Polarizasyon: V - Dikey
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 31. Kanal
D-Smart: 40. Kanal
Digiturk: 36. Kanal

Beyaz Tv Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
01:15 Bitmeyen Fırtına
03:15 Belma Belen'le Geziyoruz
04:15 Seksenler
06:15 Şanslı Slevin
07:45 Elif Melek’le Şeffaf Sohbet
08:45 Söylemezsem Olmaz
11:00 Hayatta Her Şey Var
13:00 Nermin'in Enfes Mutfağı
14:30 Belma Belen'le Geziyoruz
15:30 Seksenler
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Sherlock Holmes
21:45 Uçakta İntikam
23:30 Ne Var Ne Yok
Beyaz Tv Yayın Akışı
( 09 June Friday )
01:15 Sherlock Holmes
03:15 Uçakta İntikam
04:15 Belma Belen'le Geziyoruz
06:15 Seksenler
07:45 Elif Melek’le Şeffaf Sohbet
08:45 Söylemezsem Olmaz
11:00 Hayatta Her Şey Var
13:00 Nermin'in Enfes Mutfağı
14:30 Belma Belen'le Geziyoruz
15:30 Seksenler
18:30 Beyaz Ana Haber
19:30 Canavar Kamyonlar
21:30 Mahzen
23:30 Canavar Kamyonlar
Beyaz Tv Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
Beyaz Tv Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
Beyaz Tv Yayın Akışı
( 12 June Monday )
Beyaz Tv Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
Beyaz Tv Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )