Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

ATV logo ATV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Atv Canlı Yayın

Türkiye’de ulusal yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 9 Eylül 1992 tarihinde test yayınına başlayan Atv izleyicisine 12 Temmuz 1993 yılında normal yayın ile başlamıştır.Kanal İstanbul'un Beşiktaş bölgesinde tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır.

Türkiye’nin ilk özel televizyon kanallarından birisi olan Atv, 24 Nisan 2011 yılından itibaren HD yayın hayatına devam etmektedir. İlk olarak 9 Eylül 1992 yılında yayın hayatına merhaba diyen canlı tv Atv, ilk olarak test yayın gerçekleştirmiş olsa da, şuanda HD kalitede normal yayın üzerinden, tüm Türkiye’ye eşsiz televizyon keyfi sunmaktadır. Türkçe yayınları ile birçok dizi, film ve programlara öncülük eden, ilklerin yaşandığı ve kaliteli bir yayıncılık anlayışını benimsemesiyle televizyon seyrini hissettiren atv kesintisiz izle , içerisinde birçok popüler TV dizileri yeralmaktadır.

Atv izleyerek ulaşabileceğiniz programların içerikleri; dizi, film, yarışma programları, spor, haber ve magazin gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. İnternet üzerinden de dünyanın dört tarafından yayın olanağı sunulan Atv mobil izleme seçeneği ile birlikte, özellikle Canlı yayın olanaklarını mobil izleyicilerine sunması ile bilinmektedir., Sadece web sayfalarında ve televizyon üzerinden değil, Digitürk, D-Smart, DFH Network, Türksat 4A, Filbox, Tivibu, Kablo Tv, Turkcell TV+ ve mobil uygulamaları sayesinde de, her alanda yerini alması ile ulaşabilirliğini arttırmıştır. Atv web sitesinde akıllı telefonlara uygun kaliteli uygulaması sayesinde, tüm akıllı telefonlarda kolaylıkla izlenebilmektedir.Kanal sahibi olarak Orhan Cemal Kalyoncu'nun üstlendiği ATV, şirket olarak ise Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. 27 yıllık büyük bir yayın hayatında birçok kurum ve kuruluştan aldığı ödüllerle kaliteli ve kesintisiz yayınına devam etmektedir.

Canlı yayınında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol'da, Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru, Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet, atv Ana Haber, atv Gün Ortası, Hafta Sonu atv Ana Haber, atv'de Hafta Sonu, Kahvaltı Haberleri gibi çeşitli programlarıyla da etkileyici, dini ve bilgilendirici yayınları ve programları izleyicileri beklemektedir. Türkiye'nin 81 iline yayınlarını sunan ve kalite anlayışını sonuna kadar sürdüren kesintisiz atv aynı zamanda internet sitesinde de çeşitli içerikleri izleyicilerine kaliteli hizmet sunmasıyla da, hizmette hız tanımadan sürdürmektedir. İnternet sayfası üzerinden donmayan canlı yayınına erişebileceğiniz gibi, yayın akışı ve gelecek programlar hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hafta içi ve hafta sonu olmak üzere kendisine ait haber programları ile, gündem ve dünyadan haberler sunulmaktadır. Türkiye de ve dünyada gerçekleyen tüm konulara erişebilirsiniz.

9 Eylül 1992'de Satel (Sabah Televizyonu) olarak başlayan, 1993 yılına kadar bu isimle devam etmiştir ve 12 Temmuz 1993 ile Atv ismi verilerek şimdiki ismi ile yayın hayatına devam etmektedir. Medya dünyasında hız kesmeden devam eden Atv kanalı kaliteli yayın hayatını duraklatmadan 27 yıldır sürdürmektedir. Toplamda 8 kardeş (atv avrupa, a2, a haber, a para, a news, minika go, minika çocuk, a spor) televizyon kanalına sahip olan atv izle online olarak arabanızda, iş yerinizde, evinizde veya toplu taşıma araçlarında sizlere ulaşırken, aynı zamanda mükemmel televizyon programcılığı ve izleyiciye verdiği önemi de büyük başarılar ile sonuçlanan dizileri ile göstermektedir. Keyifli bir yayına kavuşmak, kaliteli dizileri ve en iyi programlara göz atmak için seçeceğiniz televizyonlar arasında yer alan bu özel tv kanalı, yıllardır devam eden istikrarlı hayatını sürdürmektedir.

Atv Canlı , Müge Anlı ile Tatlı Sert gibi programlara ve Kuruluş Osman gibi reyting rekortmeni dizileri elinde barındıran ATV kanalını dilediğiniz gibi TV izleme platformumuzdan takip edebilirsiniz.3 farklı yayın seçeneği ile izleyiciler ile paylaşılan kanalda, programlara ve dizilere ait bilgileri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Turkuaz Medya Grubu , bünyesinde başta Atv kanalı olmak üzere haber alanında ve diğer birçok alanda TV kanallarını elinde bulundurmaktadır.Grup ayrıca Fotomaç, Sabah, Takim ve daha birçok gazeteleri grubunda bulundurmaktadır.

Kuruluş Osman Atv

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin devam dizisi olarak gösterilen Kuruluş Osman Atv ekranlarında yayınlanıyor. Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Bey’in babası olan Ertuğrul Gazi’nin hayatını Diriliş Ertuğrul dizisi canlandırmıştır. Kuruluş Osman dizisinde Osman bey’in hayatı konu alıyor.Bu iki tarih kokulu dizi birbirinin devamı olarak şekilleniyor. Dizi’de Ertuğrul Gazi karakterini Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandıran Engin Altan Düzyatan değil, usta Yeşilçam oyuncusu Ediz Hun canlandırıyor. Diriliş Osman dizisi Atv ekranlarında her hafta Çarşamba günü yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşuyor!

ATV 2020 Dizileri

Gençliğim Eyvah - Atv

Atv ekranlarında içinizi ısıtan iki kebapçı arasında geçen eğlenceli mi eğlenceli diyalogların gerçekleştiği komedi dizisi Gençliğim Eyvah, her pazartesi akşamı ATV'de yayınlanıyor.Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı aileleri arasında gerçekleşen sırların, aşkların yaşanmaları ve entrikalarla dolu dizi kısa sürede izleyiciler tarafından çok beğenildi.Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen gibi isimleri başrol oyuncusu olarak görev aldığı dizide, aynı zamanda; Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca,Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Beyti Engin, Kemal Uçar, İpek Çiçek ve Ecem Atalay gibi usta isimlerde Gençliğim Eyvah dizisinde görev almaktadır.


ATV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12054
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 24. kanal (SD), 314. kanal (HD)
D-Smart: 25. kanal (HD)
Digiturk: 25. kanal (SD), 325. kanal (HD)

ATV Yayın Akışı
( 03 Mart Pazar )
02:15 Ateş Kuşları
05:00 Yeter
07:00 Kahvaltı Haberleri
08:30 Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Ateş Kuşları
ATV Yayın Akışı
( 04 Mart Pazartesi )
00:20 Kardeşlerim
03:20 Mutfak Bahane
05:20 Yeter
07:30 atv’de Hafta Sonu
10:00 Ateş Kuşları
13:00 Ben Bu Cihana Sığmazam
16:00 Aldatmak
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kardeşlerim
ATV Yayın Akışı
( 05 Mart Salı )
00:20 Kuruluş Osman
03:20 Ateş Kuşları
06:30 Yeter
07:30 atv’de Hafta Sonu
10:00 Nihat Hatipoğlu ile Kuran ve Sünnet
11:30 Dizi TV
12:30 Kardeşlerim
16:40 Kingsman: Gizli Servis
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kim Milyoner Olmak İster?
ATV Yayın Akışı
( 06 Mart Çarşamba )
ATV Yayın Akışı
( 07 Mart Perşembe )
ATV Yayın Akışı
( 08 Mart Cuma )
ATV Yayın Akışı
( 09 Mart Cumartesi )