Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

Artı TV logo Artı TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

Artı TV Canlı Yayın

Hotbird üzerinden yayın hayatını sürdüren Artı TV, canlı yayın olarak izleyiciler çeşitli programlarla ilkeli, doğru haberlerin kaynağıdır. Almanya'nın Köln şehrinde kurulan Artı TV, genellikle Türkiye ve Ortadoğuda yaşan izleyicilere tarafsız ve hakiki haberlerin yanı sıra, Dünya'da gerçekleşen olayları da sık sık programlarında paylaşmaktadır. Etik ve izleyicileri sıkmamayı hedefleyen yayıncılığı ile 7/24 yayınlarına devam etmektedir. Kanalın ağırlıklı olarak içeriği siyaset ve güncel olayları sergileyen bir televizyon kanalı olarak gözükse de, bilgi dolu tartışma programlarına da ev sahipliği yaparak uzman kişiler ve akademisyen konukları ile gündemi masaya yatırmaktadırlar.Artı TV, güncel olayların ve siyasi içeriklerin yanı sıra; kültür, sanat, ekonomi haberleri gibi konularıda başarılı bir şekilde yayınlıyor ve entelektüel bir yayın gerçekleştiriyor.

Kaliteli ve Zengin İçerik

Kanal içinde her zaman günün gerçek haberlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz, dünyanın spor haberlerini, Türkiye'de ki ve diğer ülkelerle de yaşanan sağlık olayları hakkında kaliteli bilgilere anlık olarak alabilirsiniz. Kanal daha birçok televizyon kanalında olduğu gibi, HD görüntü kalitesi ile izleyicilerine kesintisiz ve donma olmadan ücretsiz olarak Canlı TV izleme imkanı sunmaktadır. Türkiye'de canlı televizyon sektöründe ismini kanıtlamış olan bağlantımız ile evinizde, iş yerinizde ve daha birçok yerden sadece internet bağlantınız ile güncel haberlere anında ulaşabilirsiniz.Herkesin ortak düşüncelerine uygun bir dilde yayın yapmayı ilke eden kanalda, gündemde neler olup neler bittiğini tarafsız ve kolay birşekilde izleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

Her Yerden Kesintisiz Yayın

İnternet üzerinden net ve kaliteli HD yayınlarına ücretsiz ulaşabileceğiniz Artı TV'yi uydu üzerinden de izleyebilirsiniz.Eğer Dünya hakkında özellikle de Türkiye ve Ortadoğu hakkında ki haberlere kesintisiz olarak ulaşmak istiyor iseniz Artı TV kanalında tüm haberleri tüm çıplaklığı ile izleyebilirsiniz.

Artı TV Genel Hakkında

Artı TV, 2017 yılında Artı Media GmbH tarafından kurulan televizyon kanalıdır.'Özgür ve bağımsız medya, demokratik bir Türkiye' sloganıyla yayınlarını haber içerikli televizyon kanalı olarak sürdürmeye devam ediyor. yayın yapan haber kanallarının yayın hayatına teması ile başlayan hayatı devam ediyor. Yayın merkezi Köln şehrinde bulunan Artı TV, Hotbird uydusundan yayın yapmaktadır.Gündemdeki haberleri içeren Artı Haber. Haber Aktüel, Gece Editörü. Ayşe Çavdar'la Mevzu Ciddi, Derya Diblen ve Nazım Alpman'la Gün Başlıyor gibi birçok programı bünyesinde içeriyor.

Etiketler: artı haber, artı tv kürtçe, artı haber izle, artı tv canlı yayın, artı tv frekans bilgileri, artı tv online izle, artv tv programları, canlı artı tv kesintisiz


Artı TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 11054
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A