Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

A2 TV logo A2 TV ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

A2 Tv Kesintisiz izle

A2 TV, Türk televizyonlarında yayınlanan dizilerin özellikle Atv kanalının dizilerini tekrar olarak yeniden yayınlanması ile sevdirmeyi amaçlamıştır.Turkuaz Medya Grubu bünyesinde bulunması ile Atv, A Haber ve daha birçok kanal ve radyo istasyonları ile kardeş kanaldır. Alışılagelmişin dışında Ziraat Türkiye Kupası ve birçok yabancı dizi sunumu yaptığı kaliteli yayınlarla, Türk futbolunu ve yabancı dizileri sevdirmiştir. Türkiye’de Atv klasik Türk dizileri formatında yayın yapan sayılı televizyon kanalları arasında yerini alan A2 Tv, 16 Kasım 2016 yılında test yayınına başlamış, 28 Kasım 2016 normal yayını ile başlamış ve günümüze kadar canlı yayın akışını, formatında değişiklik yaşamadan gelmiş bir televizyon kanalıdır. Türk klasik dizileri alanında yayınlar yapıp, izledikçe kısa bir nostalji turu yaşayacağınız, en kaliteli yayınları birlikte paylaşacağınız televizyonlardan birisidir.

Gönülçelen, Alemin Kıralı, Bez Bebek, Selena, Kızlar ve Anneleri, Kırgın Çiçekler, Çocuklar Duymasın, Atv kanalının klasik dizilerinin örneklerine ulaşacağınız gibi, keyifli futbol müsabakalarının ve yabancı dizileri de konu alan yapılara da ulaşacağınız benzersiz bir içeriğe sahiptir. Bu kanal ile klasik beğendiğiniz dizileri izleyebilir, keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirip; özlem duyduğunuz programlara ulaşabilirsiniz.

‘Televizyonun Yeni Rengi’ sloganıyla başladığı yayın hayatına, günümüzde de aynı slogan ile devam ettiği gibi, Atv kanalında reyting sonuçları yüksek olan dizileri yayınlaması ile bilinmektedir. İstanbul merkezli olmasıyla birlikte, diğer uydu platformları olan; Digiturk: 35. Kanal, Tivubu: 59. Kanal, Turkcell TV: 29. Kanal, D-Smart: 277. Kanal ve Kablo TV: SD 928. Kanal / HD 31. Kanal'da yerini almaktadır. A2 TV izle yayıncılık anlamında tamamen izleyiciyi doyurucu bir yapıyı ve mükemmelliği ön plana alan yayıncılığı önemseyerek günümüze kadar gelmiştir.Her zaman klasik dizileri hayatta tutmak ve korumak için yol sarf eden bir televizyon platformu olarak karşımıza çıkan ve 3 yıl gibi kısa sürede ciddi izleyici kitlesine sahip amacından vazgeçmeden devam eden Türk televizyon kanalıdır. Türk klasik dizilerini ve yabancı dizilerin yayınını izleyici ile ücretsiz ve şifresiz olarak yayın yapan sayılı televizyon kanallarından birisi olması, kanalı diğer kanallardan ayıran ve farklı kılan en önemli etkenler arasında gösterilmektedir.

Ayrıca A2 Tv canlı izle , kadrosunda bilgili ve geniş bir kadrosu ile arka planda hummalı bir çalışma içerisinde yer alan başarılı ekibi ile de geniş ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Dilaver Kıvrak ve Şefik Çalık gibi birbirinden değerli müdür ve temsilcileri ile dizileri yeniden canlandırmayı planlamaktadır. Değişik birbirinden farklı yeni diziler yerine, Türk ekranlarında belirli yıllar arası yayınlanan dizilere odaklanıp, ciddi anlamda kaliteli içerik yapmayı hedefleyen yapısı ile, amaçlarına eksiksiz olarak ulaşan A2 Tv, her zaman mükemmeliği sürdürmeye devam etmektedir.

Kardeş kanalı olan Atv gibi, A2 kanalını da web sayfası üzerinden canlı yayınına erişebileceğiniz ve kolay bir şekilde izleyebileceğiniz A2 Tv mobil izle içeriği de akıllı telefonlarınız da ve tabletlerinizde de rahatlıkla canlı izleyebilirsiniz. Sizlerde geçmiş zamanların sevilen reyting rekorları kıran dizilerinin en doğru adresi bulduğunuz gibi, spor ve programlar anlamında da değerli örneklere ev sahipliği yapan kolay erişimli televizyon kanalı olan A2 Tv canlı izle kanalını keşfedebilirsiniz.

Türksat 4A uydusunda ki yayını ile A2 TV 7/24 alışılmış dizilerin yayınlandığı seçkin bir Turkuaz grubuna ait televizyon kanalıdır.

Herkesin hayatından en az bir tane mutlaka unutamadığı Atv dizisi vardır, bu diziye A2 kanalı ile ulaşmanız mümkündür. Kanal ilk kurulduğunda ilk yayını olarak 1992'de yayınlanan unutulmaz ‘Mahallenin Muhtarları’ dizisini yayınlamıştır.

İlgili Kelimeler: a2 tv izle, a2 tv yayın akışı, a2 tv frekans bilgileri, a2 tv dizi saatleri ve günleri, a2 canlı yayın, a2 canlı izle


A2 TV FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 12054
Sinyal Oranı: 27500
FEC: 5/6
Polarizasyon: H - Yatay
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 59. Kanal
D-Smart: 277. Kanal
Digiturk: 35. Kanal

A2 Tv Yayın Akışı
( 08 June Thursday )
01:15 Aşk ve Mavi
02:45 Yeter
05:05 Bir Zamanlar Çukurova
08:00 Doksanlar
10:00 Yahşi Cazibe
12:00 Çocuklar Duymasın
14:00 Hercai
16:30 Bir Zamanlar Çukurova
19:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
A2 Tv Yayın Akışı
( 09 June Friday )
01:15 Aşk ve Mavi
02:45 Yeter
05:05 Bir Zamanlar Çukurova
08:00 Doksanlar
10:00 Yahşi Cazibe
12:00 Çocuklar Duymasın
14:00 Hercai
16:30 Bir Zamanlar Çukurova
19:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
A2 Tv Yayın Akışı
( 10 June Saturday )
A2 Tv Yayın Akışı
( 11 June Sunday )
A2 Tv Yayın Akışı
( 12 June Monday )
A2 Tv Yayın Akışı
( 13 June Tuesday )
A2 Tv Yayın Akışı
( 14 June Wednesday )