Canlitvizlemobil.com Logo Canlitvizlemobil.com
Canlı TV

A Haber logo A Haber ONLINE CANLI TELEVİZYON İZLE

 
 

A Haber Canlı Yayın

Türkiye ve dünyada ki haber kaynaklarına son dakika ulaşmak için A Haber kanalı bu alanda en kaliteli haber kanalı olarak paylaşılmaktadır.Tecrübeli ve geniş haber sunucuları ile kesintisiz ve donmayan canlı haber sunumu yapan A haber, gündem de yaşanan olayları güncel olarak takip eden ve A Haber HD ile yayın yapan haber kanalları kategorisinde yüksek reyting başarıları ile yayın hayatına devam eden TV kanalıdır.A Haber HD kaliteli ve kesintisiz sıcak gelişme haberler sunarak izleyiciye canlı yayında gündem ile ilgili haberleri her saat başı gün boyu devam eden yayın akışı ile sunmaktadır.

Günümüz dünyasında yaşanan ve yakından takip edebileceğiniz son dakika haberlerine ulaşmak için en doğru TV kanalları arasında yerini almaktadır. A Haber izle yerek sadece gündem de yaşanan haberler hakkında bilgi sahibi olmaz ayrıca, ekonomi dünyasında yaşanan durumlar, siyasetin sıcak gündemi hakkında konulara ve gerçekten hayatta yaşanan aktif olaylar hakkında izleyiciye naklen ve sansürsüz olarak yayın aktarılmaktadır.

A haber şüphesiz ki Türkiye'nin en önemli haber kanalları arasında yerini almaktadır. 2011 yılında yayın hayatına başlayan A Haber, Türk televizyon kanalları arasında HD yayın yapmaya başlayan ilk haber kanalları arasında bulunmaktadır. Turkuvaz Medya Grubu TV kanalı olarak yayın hayatını sürdüren kanal Türkiye'nin yanı sıra kardeş ülkelerimiz olan Kuzey Kıbrıs ve Azerbaycan'da da kesintisiz olarak yayınlanmaktadır.Türkiye'de ilk 3 haber kanalı içerisinde gösterilen A Haber kanalının genel yayın yönetmenliğini Abdülhalik Çimen yapmaktadır.

Kurulduğu zamandan günümüze gündemden düşmeyen olaylara en hızlı ve son dakika olarak paylaşan A Haber, çeşitli haber programları ile izleyiciye olay yerinden canlı yayınlar ile karşılamaktadır.Turkuvaz Medya Grubunda bulunan bir diğer kanal Atv ile bazı zamanlarda ortak haber programları ve siyaset programları düzenlemektedir. 2018 yılında gerçekleşen Afrin operasyonunu olay yerinden birçok canlı yayınlar ile sunması ile habercilik alanında büyük başarılar elde ederek, Türkiye'nin sıklıkla takip edilen güvenilir haber kanalı pozisyonunu almıştır. Kanalda ekonomi, spor, siyasetin yanı sıra spor programlarına da büyük önem vermektedir.Ziraat Türkiye Kupası maçlarını şifresiz ve donmayan canlı yayın ile izleyiciye A haber de yayınlanmaktadır.

A Haber kanalı, çeşitli televizyon platformları olan Türksat, Digiturk, D-Smart, Tivibu ve diğer platformlarda yayın hayatının sürdürmesinin yanı sıra kanala ait resmi internet adresi üzerinden de ücretsiz olarak yayın yapmaktadır. Kanal, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak internet sitesi üzerinden sunmuş olduğu a haber canlı yayın izle seçeneği ile site ziyaretçilerine HD kalitede yayın sunmaktadır.A haber web sitesi kullanışlı arayüzü ve içerikleri ile kanalın izleyicileri için geçmiş programların videolarını da sitesinde barındırmaktadır.

Haber kanalını, mobil cihazlardan, Android ve IOS işletim sistemine sahip cihazlardan ve bilgisayar üzerinden HD kalitede canlı izleyebilirsiniz.Türkiye'nin şüphesiz ki gündemin sıcaklığı ile ilgili haberleri ilk sunan kanal olması ile reyting rekorları kıran sonuçları yakalamaktadır.Türkiye ve diğer ülkeler de yaşanan sıcak haberlere tarafsız ve sansürsüz olarak direkt flaş olarak sunmaktadır.

Spor alanında da büyük başarılar elde eden A Haber donmadan izle, Copa America müsabakalarında 2011 yılında ev sahipliği yapmış ve Copa America'da gerçekleten spor maçlarını canlı yayında HD kalitede şifresiz olarak yayınlamıştır.Aynı yıl da oynan Italya'nın en önemli Süper Kupa finalini de kanal canlı yayın olarak izleyilerine sunmuştur.Başarılara ev sahipliği yapan kanal A Haber, isminden sıkça söz ettiren değerli programlara imza atmıştır.

A haberin canlı yayın akışı ile gündem de gerçekleşen son dakika haberlere ilk siz sahip olabilir, güne damgasını vuran hadiseleri öğrenebilirsiniz.Yollar hakkında ve hava durumu hakkında bilgilere anında A haber canlı izle farkı ile ulaşabilir, gününüze doğru ve tecrübeli haber içeriği ile başlayabilirsiniz.Canlı sohbet programları ve sıklıkla takip edilen konukları ile gündemde gerçekleşen konuların tartışıldığı programları rahatlıkla izleyebilir, medya da önemli isimlerin fikirleri ile aydınlanabilirsiniz.

24 saat kesintisiz yayın yapan A haber HD yayın akışı ile izleyicilere televizyon başına sabitlemektedir. Türkiye'nin en genç haber kanalları arasında gösterilen, teknoloji ve hizmet alanında birçok ilke ev sahipliği yapmaktadır.

A haber kanalında yer alan programlar;

Sabah Ajansı, Ajans Bugün, Ajans, Ajans Gün İçi

Ekonomi Raporu, Ekonomi Bülteni

Ajans Akşama Doğru, Akşam Ajansı

Canan Barlas İle Gündem, Gece Ajansı, A Haber Gece

Ajans Yeni Gün, Toplumsal Hafıza, Memleket Meselesi

Satır Arası, Belgesel Kuşağı, Yaz Boz

Düşünce Atlası, Kadraj


A Haber FREKANS BİLGİLERİ

Frekans: 11883
Sinyal Oranı: 4800
FEC: 5/6
Polarizasyon: V - Dikey
Uydu: Türksat 4A
Tivibu: 57. kanal (SD), 313. kanal (HD)
D-Smart: 35. kanal (SD/HD)
Digiturk: 32. kanal (SD), 332. kanal (HD)

A Haber Yayın Akışı
( 24 Eylül Pazar )
00:00 Gece Ajansı
02:00 A Haber Gece
02:30 Arka Plan
04:00 A Haber Gece
05:00 Ajans Yeni Gün
06:00 Sabah Ajansı
06:55 Hava Durumu
07:00 Sabah Ajansı
07:55 Hava Durumu
08:00 Sabah Ajansı
08:55 Hava Durumu
09:00 Ajans Bugün
09:55 Hava Durumu
10:00 Ajans Bugün
11:00 Ajans Bugün
11:55 Hava Durumu
12:00 Ajans Bugün
13:00 Ajans
13:55 Hava Durumu
14:00 Ajans
15:00 Ajans Gün İçi
15:55 Hava Durumu
16:00 Ajans Gün İçi
17:00 Ajans Gün İçi
18:00 Akşam Ajansı
19:00 Akşam Ajansı
20:00 Akşam Ajansı
20:50 Hava Durumu
21:00 Memleket Meselesi
A Haber Yayın Akışı
( 25 Eylül Pazartesi )
00:00 Gece Ajansı
02:00 A Haber Gece
02:30 Memleket Meselesi
04:00 A Haber Gece
05:00 Ajans Yeni Gün
06:00 Ajans Hafta Sonu
07:00 Ajans Hafta Sonu
08:00 Ajans Hafta Sonu
09:00 Ajans Hafta Sonu
10:00 Ajans Hafta Sonu
11:00 Ajans Hafta Sonu
12:00 Ajans Hafta Sonu
13:00 Ajans Hafta Sonu
14:00 Ajans Hafta Sonu
15:00 Ajans Hafta Sonu
16:00 Ajans Hafta Sonu
17:00 Akşam Ajansı
18:00 Akşam Ajansı
20:50 Hava Durumu
21:00 Satır Arası
A Haber Yayın Akışı
( 26 Eylül Salı )
A Haber Yayın Akışı
( 27 Eylül Çarşamba )
A Haber Yayın Akışı
( 28 Eylül Perşembe )
A Haber Yayın Akışı
( 29 Eylül Cuma )
A Haber Yayın Akışı
( 30 Eylül Cumartesi )